SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Shtrydhëse frutash & agrumesh Delimano Joy

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110016481 SKU: 110016481
Photo
Video
-60%

Shtrydhësja Delimano Joy është një shtrydhëse elektrike me sistem të lehtë operimi. Vetëm vendosni frutat poshtë në enën për shtrydhje dhe fito 800 ml lëng të freskët pa asnjë mundim. Me motorin elektrik prej 40W ju ofron operim të lehtë & pa zhurmë që nuk do të zgjoj antarët e familjes tuaj në mëngjes, si dhe ena që largohet ju lejon të servoni direkt në tavolinë.

Shtrydhëse frutash & agrumesh Delimano Joy

Çmimi i rregullt: 29,80 €


Çmimi special: 11,92 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtrydhësja Delimano Joy është një shtrydhëse elektrike me sistem të lehtë operimi. Vetëm vendosni frutat poshtë në enën për shtrydhje dhe fito 800 ml lëng të freskët pa asnjë mundim. Me motorin elektrik prej 40W ju ofron operim të lehtë & pa zhurmë që nuk do të zgjoj antarët e familjes tuaj në mëngjes, si dhe ena që largohet ju lejon të servoni direkt në tavolinë.

Më shumë
Përshkrimi

Bëj lëng të freskët në sekonda

A dëshironi të shijoni lëng të shtrydhur çdo mëngjes por nuk gjeni kohë ta shtrydhni me dorë? Ose dëshironi të impresiononi mysafirët tuaj në darkë me koktej mimoza të përgatitur nga portokalli i freskët i shtrydhur?

Me shtrydhësen elektrike Delimano Joy, ju do të përfitoni lëng të freskët pa asnjë mundim. Thjesht, shtoni frutat në enë dhe motori 40W do të filloj rrotullimin dhe do të bëj punën për ju. Tani ju mund të keni lëng limoni, portokalli, mandarina apo grejpfrut në pak sekonda. 

Delimano Joy Citrus Juicer

Filter për fara dhe tul frutash për lëng të pastër

Ne e dimë sa e mundimshme është të largojmë farat apo tulin e frutave me dorë pasi e keni bërë shtrydhjen në shtrydhëse të zakonshme. Me shtrydhësen Delimano Joy që ka filter të integruar për fara dhe tulin e frutave që efektivisht do të ndaj farat dhe tulin e frutave nga lëngu.

Tani ju mundeni lehtë të shtrydhni dhe përgatitni lëng të freskët krejtësisht pa fara dhe tul frutash pa nevojë për të përdorur duart për t'i larguar ato.

Delimano Joy Citrus Juicer

Motor pa zhurmë dhe ena që largohet për shërbim dhe mbajtje të lehtë

Shtrydhësja Delimano Joy vie me enën me kapacitet 800ml për mbajtje të lehtë me dorëzën praktike për mbajtje. Ju mund të shërbeni familjen tuaj dhe mysafirët drejt në tavolinë.

Nëse dëshironi të shijoni lëng të freskët në mëngjes, ja lajmi i mirë. Motori ju ofron operim të lehtë dhe pa zhurmë që nuk do t'i zgjoj antarët e familjes tuajnë mëngjes.

Delimano Joy Citrus Juicer
Informata shtesë

Paketimi përmban:

  • Bazë elektrike
  • Enë që largohet (800ml kapacitet)
  • Kapak
  • Filter
  • Kon i gjerë për lëng
  • Kon i ngjushtë për lëng
  • Manual
Delimano Joy Citrus Juicer
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Fuqia: 40 W; Kapaciteti: 800 ml

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star