SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Aparat për tharjen e pemëve & perimeve Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110051934 SKU: 110051934
Photo
Video

Delimano ju prezenton Aparatin Joy për tharjen e pemëve & perimeve. Po ashtu, ky aparat mund të përdoret edhe për tharjen e mishit dhe bukës. Me këtë pajisje, lehtësisht mund t’i thani pemët e perimet sezonale, si dhe ushqimet e preferuara dhe t’i ruani për më vonë e t’i shijoni me familjen dhe miqtë! Ka pesë rafte të rregullueshme (1.5cm ose 2.8cm) dhe termostat rregullues (35-70°C). Fuqia 200-240 W.

Aparat për tharjen e pemëve & perimeve Delimano
Stock: 2
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Delimano ju prezenton Aparatin Joy për tharjen e pemëve & perimeve. Po ashtu, ky aparat mund të përdoret edhe për tharjen e mishit dhe bukës. Me këtë pajisje, lehtësisht mund t’i thani pemët e perimet sezonale, si dhe ushqimet e preferuara dhe t’i ruani për më vonë e t’i shijoni me familjen dhe miqtë! Ka pesë rafte të rregullueshme (1.5cm ose 2.8cm) dhe termostat rregullues (35-70°C). Fuqia 200-240 W.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni ushqime të shëndetshme, me pak kalori

A e keni kopshtin e mbushur plot me mollë, dardha, domate, bimë? A i pëlqejnë fëmijëve tuaj bananet e thekura? Mos e lini ushqimin t’ju shkojë dëm: përdoreni aparatin për tharjen e pemëve dhe perimeve, i cili i shndërron ushqimet e freskëta në ushqime të thara e të shijshme, duke ua hequr lagështirën.

Aparat për tharjen e pemëve & perimeve

Ruan më shumë vitamina dhe minereale

Aparati ka 5 rafte ose tabaka të rregullueshme (me lartësi 1.5cm ose 2.8cm) të cilat mund të lahen në enëlarëse, si dhe ka një termostat rregullues (35-70°C) i cili mundëson që ushqimet e ndryshme të thahen në temperaturën e duhur. Ushqimi do t’i ruajë vlerat ushqyese sepse dehidratimi i ruan vitaminat dhe mineralet. Me këtë aparat, ju mund ta ruani ushqimin më mirë se sa përmes ngrirjes ose konservimit.

 • Aparat për tharjen e pemëve & perimeve

  5 tabaka të rregullueshme (me lartësi 1.5cm ose 2.8cm).

 • Aparat për tharjen e pemëve & perimeve

  Termostat i rregullueshëm (35-70°C).

 • Aparat për tharjen e pemëve & perimeve

  Tabakat mund të lahen në enëlarëse.

 • Aparat për tharjen e pemëve & perimeve

  Përgatisni fruta dhe perime të ndryshme në të njejtën kohë.

Mbushni qilarët me ushqim të tharë të shijshëm dhe kurseni para

Me këtë aparat, ju mund përgatisni ushqime të thara me plot shije. Ushqimet e thara nëpër shitore kushtojnë shumë dhe shpesh kanë mungesë të vlerave ushqyese. Por me këtë aparat ju mund të përgatisni çfarëdo kombinimi të frutave apo perimeve lehtësisht dhe pa harxhuar shumë para. Me këtë pajisje ju mund të përgatisni:

 • Aparat për tharjen e pemëve & perimeve

  Perime

 • Aparat për tharjen e pemëve & perimeve

  Pemë

 • Aparat për tharjen e pemëve & perimeve

  Erëza

 • Aparat për tharjen e pemëve & perimeve

  Bimë

Ruani ushqimin, kurseni kohën & paratë

Aparati për tharjen e pemëve dhe perimeve është një kursyes i shkëlqyer i energjisë dhe hapësirës suaj në kuzhinë. Pse? Sepse ushqimet e thara zvogëlohen dhe nuk keni nevojë t’i ruani në ndonjë pajisje të veçantë apo frigorifer. Ju po ashtu kurseni ushqime të cilat pas një kohe do të kalbeshin në frigorifer. Por jo më: tash e keni mundësinë t’i ktheni në ushqime të thata të shijshme, falë aparatit Joy!

Aparat për tharjen e pemëve & perimeve

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star