Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Pajisje për akullore - Delimano Joy

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-35%

Me pajisjen Joy për akullore ju do të përgatisni akullore të shijshme, jogurt, apo lloje të tjera akulloresh ne më pak se 40 minuta. Thjesht, shtoni përbërësit tuaj të preferuar, uluni dhe relaksohuni. Mundësi për të ndezur dhe ndalur pajisjen për të siguruar ngrirjen e akullores sipas shijes tuaj. Këmbëzat nuk rrëshqasin, pajisja nuk lëviz. Koha e ngrirjes së gotës: rreth 10 orë. Volumi: 1.2 Litra.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Pajisje për akullore - Delimano Joy

Çmimi i regullt: 39,90 €


Çmimi Special: 25,94 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Me pajisjen Joy për akullore ju do të përgatisni akullore të shijshme, jogurt, apo lloje të tjera akulloresh ne më pak se 40 minuta. Thjesht, shtoni përbërësit tuaj të preferuar, uluni dhe relaksohuni. Mundësi për të ndezur dhe ndalur pajisjen për të siguruar ngrirjen e akullores sipas shijes tuaj. Këmbëzat nuk rrëshqasin, pajisja nuk lëviz. Koha e ngrirjes së gotës: rreth 10 orë. Volumi: 1.2 Litra.

Më shumë
Përshkrimi

Nuk ka asgjë më të shijshme se sa akullorja e përgatitur në shtëpi

Akulloret që shiten në treg mund të përmbajnë përbërës të cilët janë të dëmshëm për shëndetin, por me pajisjen për akullore Delimano Joy ju mund të përgatisni shpejtë dhe thjesht embëlsira të ftohta për familjen dhe miqtë tuaj. Vendosni në ngrirje gjatë gjithë natës pajisjen, shtoni përbërësit (fruta, karamele, jogurt, çokollatë ose bajame) dhe shijoni akulloren më të mirë të përgatitur ndonjëherë.

Mjaftueshëm e madhe për të gjithë familjen

Me kapacitet 1.2 litra ju mund të përgatisni rreth 800ml akullore të freskët dhe të shëndetshme pa pasur nevojë t'i shtoni përbërësit e tjerë të cilët mund të jenë të dëmshëm. Thjesht, vetëm duke shtypur një buton. Këmbëzat e vogla nuk e lejojnë pajisjen të lëvizë, kapaku është transparent, ju mund ta kontrolloni në çdo moment, sesi po shkon përgatitja e saj.

Delimano Joy Ice Cream Maker

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star