SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Aksesorë për shtrydhjen e domateve Delimano Joy

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110045029 SKU: 110045029
Photo
Video

A keni një Grirëse mishi Joy? Tash mund ta shndërroni në një pajisje shumëfunksionle, duke ia shtuar setin për shtrydhjen e frutave dhe perimeve të buta. Duke i kombinuar këta aksesorë me grirësen e mishit Joy, ju mund t’i shndërroni frutat & perimet në lëngje të freskëta, ushqim bebesh, xhem të ëmbël apo salca të shijshme.

Aksesorë për shtrydhjen e domateve Delimano Joy
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

A keni një Grirëse mishi Joy? Tash mund ta shndërroni në një pajisje shumëfunksionle, duke ia shtuar setin për shtrydhjen e frutave dhe perimeve të buta. Duke i kombinuar këta aksesorë me grirësen e mishit Joy, ju mund t’i shndërroni frutat & perimet në lëngje të freskëta, ushqim bebesh, xhem të ëmbël apo salca të shijshme.

Më shumë
Përshkrimi

Për fruta dhe perime të buta

I dizajnuar posaçërisht për Grirësen e mishit Joy, ky set me aksesorë praktikë ju ndihmon që lehtë dhe shpejt ta ndani lëngun nga tuli i domates apo frutave dhe perimeve tjera. Ju lutem keni parasysh që ky set funksionon nëse kombionhet me këtë pajisje: Grirëse mishi Joy.

Lëngje të freskëta, ashtu si ju pëlqen juve

Shijoni lëng të freskët portokalli për mëngjes apo lëng manaferrash për një pasdite freskuese. Të githa këto dhe shumë më tepër, tash mund t’i përgatisni të shëndetshme, nga rehatia e shtëpisë suaj.

Salca, supa dhe ushqim për bebe

Pasi të keni shtrydhur lëngun nga perimet apo frutat e buta, ju mbetet tuli i tyre, i pasur me vitamina dhe fibra. Përdorni domatet për të përgatitur salcë ose keqap shtëpie, apo perime të ndryshme (të buta) për të përgatitur masa për supë të shëndetshme për familjen tuaj. Po ashtu, mund të përgatisni ushqim bebesh.

Marmelatë, reçel dhe ëmbëlsira të tjera

Nga pjesa e butë e frutave mund të përgatisni masa për marmelatë apo reçel të shijshëm. Po ashtu, mund t’i shtrydhni frutat e butë për t’i shtuar më shumë shije mafinëve, kekut, biskotave apo ndonjë ëmbëlsire tjetër.

Një set i çmuar për Grirësen e mishit Joy

Aksesorët janë punuar nga plastika e fortë dhe lehtë e pastrueshme, me një rrjetë prej çeliku inox që me kujdes ndan tulin e frutave / perimeve nga lëngu. Ky set e bën më shumë funksional pajisjen për grirjen e mishit – kjo do të thotë se nuk keni nevojë të blini disa pajisje, por me të mund të përgatisni ushqime të ndryshme.

Grirësen e mishit Joy mund ta shihni duke klikuar këtu.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star