Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Thekës buke Delimano Joy

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110041386 SKU: 110041386
Photo
Video
Shijoni bukë të thekur sipas shijes tuaj, falë tosterit Delimano Joy. 7 nivele të ndryshme për të thekur bukën sipas preferencave. Fuqia: 750W.
Thekës buke Delimano Joy
Koha e arritjes: 2-5 ditë
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë
Shijoni bukë të thekur sipas shijes tuaj, falë tosterit Delimano Joy. 7 nivele të ndryshme për të thekur bukën sipas preferencave. Fuqia: 750W.
Më shumë
Përshkrimi


Shijoni bukë të thekur falë tosterit Delimano Joy. 7 nivele të ndryshme për të thekur bukën sipas preferencave tuaja. Dizajni ju lejon që të monitoroni bukën përgjatë thekjes dhe ta nxjerrni at thjeshtë dhe sigurt. Për më shumë lehtësi, tosteri Delimano Joy gjithashtu ka një dorezë e cila ngrihet lart për të hequr me lehtësi bukën dhe një tabaka thërrimesh për një pastrim të lehtë. Fuqi: 750W

  • 2 anë - perfekt për mëngjes të vetëm ose të dyfishtë por edhe për shkak të fuqisë së lartë është mjaft i shpejtë për mëngjesin e gjithë familjes
  • Thek bukën në mënyrë të barabartë në të dy anët, duke mos lejuar që njëra anë të bëhet më shumë se tjetra
  • Ka tabak thërrimesh për pastrim të lehtë - mblidhni thërrimet në fund, kështu që lehtë mund t'i hiqni me një lëvizje të vetme
  • Dorezë e cila ngrihet për heqjen e lehtë të fetave të vogla - shmang rrezikun e djegies së gishtave
  • Funksion shkrirje / ringrohjes / anulimit
  • Siguri në prekje - siguron që nuk do të digjeni ndërsa ajo është në funksion
Informata shtesë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star