SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set aksesorësh për mish & salsiçe Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110034277 SKU: 110034277
Photo
Video

Keni Robot kuzhine Delimano në shtëpi dhe doni ta përdorni për më shumë gjëra? Atëherë Seti i aksesorëve për mish dhe salsiçe është gjithçka që ju duhet - këta aksesorë do ta transformojnë robotin tuaj të kuzhinës në një bluarës të mishit. Seti përmban: kokën prej metali për bluarje, mbajtësen e ushqimit, aksesorin plastik për shtyrje dhe disqet për bluarje. Të gjitha pjesët e bashkangjitura të këtij seti vendosen brenda për organizim më të lehtë, duke minimalizuar kështu edhe rrezikun e humbjes së mishit.

Set aksesorësh për mish & salsiçe Delimano
I disponueshëm te prodhuesi. Produkti pritet të arrijë në muajin: Nëntor 2021
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Keni Robot kuzhine Delimano në shtëpi dhe doni ta përdorni për më shumë gjëra? Atëherë Seti i aksesorëve për mish dhe salsiçe është gjithçka që ju duhet - këta aksesorë do ta transformojnë robotin tuaj të kuzhinës në një bluarës të mishit. Seti përmban: kokën prej metali për bluarje, mbajtësen e ushqimit, aksesorin plastik për shtyrje dhe disqet për bluarje. Të gjitha pjesët e bashkangjitura të këtij seti vendosen brenda për organizim më të lehtë, duke minimalizuar kështu edhe rrezikun e humbjes së mishit.

Më shumë
Përshkrimi

Shndërrojeni robotin e kuzhinës në bluarës të mishit

Me Setin për mish dhe salsiçeve, ju mund ta shndërroni robotin e kuzhinës në një bluarës të mishit. Për të gjithë ata që dëshirojnë kontroll të të gjithë përbërësve ushqyes, Roboti i kuzhinës Delimano është zgjidhja e përshtatshnme. Ju lehtësisht mund ta bluani mishin ose edhe mbushni salsçiçet në shtëpi. Nëse tashmë keni një Robot kuzhine, nuk keni nevojë të bleni makinë për bluarje, por ju duhet Seti i Robotit të kuzhinës për mish & salsiçe. Kurse para dhe përgatiteni mishin sipas dëshirës.

Bluani mishin ose mbushni salsiçet e përgatitura në shtëpi

Seti i robotit të kuzhinës për mish dhë salsiçe Delimano përbëhet nga koka bluarëse  e metalit që vjen me 3 diska bluarës - të shpeshtë, mesatare dhe të rrallë. Një pjesë tjetër e setit është aksesori për mbushjen e salsiçeve në kuzhinën tuaj. Për adhuruesit e ushqimit të Lindjes, seti përmban edhe aksesorin për përgaditjen e rrathëve të mishit të cilat pastaj i mbushni me përbërësit tuaj të preferuar. Sapo të keni mbaruar, vetëm vendosni të gjithë aksesorët brenda shtypësit - thjeshtë e përsosur!

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star