SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Set i Robot kuzhine Pro, për prerje & grirje Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110034284 SKU: 110034284
Photo
Video

Shtoni më shumë funksione Robotit të kuzhinës, me këtë set aksesorësh për prerje dhe grirje. Seti përmban kokën dhe aksesorin për shtyrje (nga plastika) dhe 3 koka çeliku inox për prerje dhe grirje. Seti është dizajnuar posaçërisht për Robot kuzhine Pro, në mënyrë që të keni një pajisje shumëfunksionale – thjesht duke ia shtuar aksesorët shtesë.

Set i Robot kuzhine Pro, për prerje & grirje Delimano
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni më shumë funksione Robotit të kuzhinës, me këtë set aksesorësh për prerje dhe grirje. Seti përmban kokën dhe aksesorin për shtyrje (nga plastika) dhe 3 koka çeliku inox për prerje dhe grirje. Seti është dizajnuar posaçërisht për Robot kuzhine Pro, në mënyrë që të keni një pajisje shumëfunksionale – thjesht duke ia shtuar aksesorët shtesë.

Më shumë
Përshkrimi

Shndërrojeni robotin e kuzhinës në një pajisje shumëfunksionale

Grirja apo prerja e pemëve dhe perimeve është proces i zakonshëm në çdo kuzhinë. Sigurisht ju mund të merrni një grirëse elektrike apo manuale për t’ia lehtësuar vetes punën. Por ne ju rekomandojmë një zgjidhje më të lehtë dhe më ekonomike. Shtojani këtë set* Robotit të kuzhine, dhe shndërrojeni atë edhe në një pajisje për grirje. Jo vetëm që do kurseni para, por edhe hapësirë në kuzhinë.

Sallata të shijshme – më lehtë dhe më shpejt

Seti përmban 3 aksesorë për prerje apo grirje të ndryshme, andaj është shumë praktik kur vjen puna te përgatitja e sallatave të shijshme dhe të shëndetshme. Por jo vetëm perime, ju mund të copëtoni edhe arrore apo çokollata për torta, apo edhe djathë. Krejt këto, shpejt dhe lehtë. Për më tepër, në set përfshihet edhe një aksesor plastike për shtyrje, për t’i mbajtur gishtat tuaj të sigurtë.

Ky set funksionon duke e kombinuar me Robot kuzhine Pro.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star