SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tenxhere Multicooker Select Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110073730 SKU: 110073730
Photo
Video

Tash mund t’i përgatisni më lehtë dhe shpejt shujtat e preferuara! Multicooker Select kombinon tenxheren, sobën dhe programe të ndryshme gatimi në një pajisje. Ka fuqi 860-1023W, kapacitet 5L, 12 programe gatimi, ekran me prekje dhe sipërfaqe jo-ngjitëse e cila pastrohet lehtë. Po ashtu, ka edhe opsionin i cili ju mundëson t'i bëni gati përbërësit dhe ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë - sipas nevojave tuaja. Kjo tenxhere efiçiente ka edhe funksionin që i mban ngrohtë ushqimet.

Tenxhere Multicooker Select Delimano
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Tash mund t’i përgatisni më lehtë dhe shpejt shujtat e preferuara! Multicooker Select kombinon tenxheren, sobën dhe programe të ndryshme gatimi në një pajisje. Ka fuqi 860-1023W, kapacitet 5L, 12 programe gatimi, ekran me prekje dhe sipërfaqe jo-ngjitëse e cila pastrohet lehtë. Po ashtu, ka edhe opsionin i cili ju mundëson t'i bëni gati përbërësit dhe ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë - sipas nevojave tuaja. Kjo tenxhere efiçiente ka edhe funksionin që i mban ngrohtë ushqimet.

Më shumë
Përshkrimi

12 programe gatimi po presin për recetat tuaja

Duke pasur parasysh jetën dinamike në ditët e sotme, gjëja e fundit që do të donim është të shpenzojmë disa orë në kuzhinë në fund të ditës. Andaj, lehtësoni jetën tuaj me Multicooker Select, një tenxhere praktike që gatuan për ju. Është kaq e thjeshtë, me prekjen e një butoni. Ka 12 programe gatimi, andaj keni mundësi të shumta për të përgatitur shujta të shijshme për tërë familjen.

Delimano Multicooker Select

Pse gatimi me Multicooker Select është kaq i përshtatshëm?

 • 1
  Delimano Multicooker Select

  Zgjedhni recetën e preferuar dhe bëni gati përbërësit.

 • 2
  Delimano Multicooker Select

  Shtoni përbrësit, zgjedhni një nga 12 përbërsit me prekjen e një butoni dhe lëreni Multicooker Select të merret me pjesën e gatimit.

 • 3
  Delimano Multicooker Select

  Shfrytëzoni kohën e lirë apo zgjedhni programin për përgatitje të mëvonshme.

 • 4
  Delimano Multicooker Select

  Shërbeni dhe shijoni ushqimin e ngrohtë.

Efiçiente dhe e lehtë për t’u përdorur

Multicooker Select ka fuqi 860-1023W, kapacitet prej 5L dhe një sipërfaqe të brendshme jo-ngjitëse. Kjo pajisje do t’ju impresionojë me dizajnin modern dhe praktik – materiale si çelik inox në kombinim me kapakun e zi dhe detaje që i përshtaten çdo kuzhine. Ka ekran me prekje, i cili operohet lehtë dhe secili program ka simbolin e vet (në vend të fjalëve) për përdorim sa më të lehtë.

Delimano Multicooker Select

Tenxhere që i përshtatet nevojave tuaja

Multicooker Select ka edhe një opsion i cili ju mundëson t'i bëni gati përbërësit dhe ta programoni tenxheren që t'i gatuajë më vonë - sipas nevojave tuaja. Në këtë mënyrë, ju mund ta bëni gati paraprakisht, që kur të ktheheni në shtëpi, të shijoni ushqim të freskët dhe të ngrohtë. Po ashtu, funksioni për ngrohje automatike e mban ushqimin ngrohtë, në mënyrë që të mund ta servoni edhe më vonë. Edhe nëse ktheheni në shtëpi më vonë se që keni planifikuar, ky funksion do ta mbajë drekën apo darkën tuaj të ngrohtë.

Delimano Multicooker Select

Krejt çka ju duhet për gatime plot shije

Keni ndonjë recetë tuajën speciale, jashtë programeve të Multicooker Select? Pa merak! Kjo tenxhere edhe ka funksionin DIY, përmes së cilit mund ta zgjedhni programin tuaj – duke përshtatur temperaturën dhe kohën sipas recetës që ju duhet.

Me Multicooker Select mund të përgatisni perime me avull, peshk, oriz, pasta, gjellëra të ziera, ushqim të fërguar, ushqim deti e madje edhe jogurt (me programin e dizajnuar për këtë ushqim).

 • Delimano Multicooker Select
 • Delimano Multicooker Select
 • Delimano Multicooker Select
 • Delimano Multicooker Select
Informata shtesë

Në paketim pvrfshihen:

 1. Multicooker Select
 2. Tenxhere 5L me shkallë matëse
 3. Shporta për avull
 4. Luga për oriz
 5. Luga për supa
 6. Gota matëse
 7. Manuali për përdorim
1
2
3
4
5
6
Delimano Multicooker Select

Detaje teknike:

 • Ekran me prekje
 • Kapaciteti i tenxheres: 5 L
 • Trashësia e tenxheres: 1,2 mm
 • Mbrojtje nga mbingrohtësia
 • 220V-240 V~, 50/60 Hz
 • Fuqia: 860-1023 W
 • Mbrojtje e klasit të parë
Delimano Multicooker Select

Programs

There are 12 available programs and DIY function to accomodate all your needs.

 • Delimano Multicooker Select

  Pasta

 • Delimano Multicooker Select

  Steam

 • Delimano Multicooker Select

  Rice

 • Delimano Multicooker Select

  Frying

 • Delimano Multicooker Select

  Stew

 • Delimano Multicooker Select

  Porridge

 • Delimano Multicooker Select

  Yogurt

 • Delimano Multicooker Select

  Slow cook/Sous vide

 • Delimano Multicooker Select

  Wholegrains

 • Delimano Multicooker Select

  Soup

 • Delimano Multicooker Select

  Bread

 • Delimano Multicooker Select

  Baking

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star