Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Pajisje praktike me 7 funksione Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110033342 SKU: 110033342
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Thjeshtoni gatimin e përditshëm me pajsijen praktike 7në1! Pajisja kombinon një mikser, një grirës, një blender, copëtues, tundës, pajisjen për brume dhe shtrydhësin, të cilat e bejnë një pajisje të domosdoshme për çdo kuzhinë! Falë teknologjisë së zgjuar, rregullon automatikisht fuqinë sipas nevojes dhe kështu kursen energjinë elektrike. Fuqia e motorit 500W me mbi 17,000 rpm.

Pajisje praktike me 7 funksione Delimano
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Thjeshtoni gatimin e përditshëm me pajsijen praktike 7në1! Pajisja kombinon një mikser, një grirës, një blender, copëtues, tundës, pajisjen për brume dhe shtrydhësin, të cilat e bejnë një pajisje të domosdoshme për çdo kuzhinë! Falë teknologjisë së zgjuar, rregullon automatikisht fuqinë sipas nevojes dhe kështu kursen energjinë elektrike. Fuqia e motorit 500W me mbi 17,000 rpm.

Më shumë
Përshkrimi

Multipractic 7në1 me filter

Delimano Multipractic 7 në 1 ka enën për përzierje me filtër për smoothies, lëngje apo kokteje. Me këtë enë qelqi mund të përdorni Multipractic si blender. Nëse dëshironi të ndani pulpën ose farat, vendosni filtërin e mbyllur dhe fitoni lëng të freskët ose përgatitni qumësht soje për kohë të shpejtë.

 

7 çudira kulinare në një pajisje të vetme

Pajisja praktike Delimano 7në1 shndërron cdo përgaditje të lodhshme gatimi në një argëtim të pa diskutueshëm. Ai është gjithçka që ju nevojitet për të përgatitur recetat tuaja të preferuara, nga fillimi në fund. Nuk është thjesht një mikser, nje grires apo blender, por është një kombinim i gjithçkaje që ju nevojitet vërtet në kuzhinë. Ne besojmë se ajo shpejt do të bëhet pajisja juaj e preferuar e kuzhinës.

Delimano Multipractic 7in1

Multipractic 7në1 përmban:

 • 1x bazë 500W
 • 1x 1,4l enën me kapak
 • 1x thikën S prej çeliku
 • 1x pajisjen për brumë
 • 1x pjesën e kthyeshme për prerje dhe copëtim
 • 1x diskun për prerje
 • 1x pajisjen për tundje
 • Bonus: pjesën për shtrydhje
Delimano Multipractic 7in1

Çka funksioni ka Delimano Multiprac 7në1?

Mund të bëjë gjithçka në kuzhinë! Shpejtë dhe lehtë.

 • Pren dhe përpunon gjithçka nga mishi dhe perimet deri tek salcat, supat, barishtet e freskëta apo pureja
 • Përzieni brumërat e butë ose më të fortë për pica, makarona ose bukë. Të gjitha nga 400g miell, plus përbërës të tjerë
 • Me pajisjen për tundje ju do të përgatisni kremin më të dendur ndonjëherë, mbushjet për torta ose majonez të bërë në shtëpi, të bardhët e vezëve dhe shumë më tepër
 • Parmezan të grirë imët për makaronat, sallatë ose peston e bërë në shtëpi
 • Me disk të kthyeshëm mund të grini ose preni deri në 500g të perimeve
 • Dhe, nëse dëshironi 1L lëng të freskët çdo mëngjes, thjesht klikoni në shtesën për lëngje.
 • Delimano Multipractic 7in1

  Copëtoni & proceso

 • Delimano Multipractic 7in1

  Përzieni

 • Delimano Multipractic 7in1

  Përzieni kremën apo të bardhën e vezës

 • Delimano Multipractic 7in1

  Bluani

 • Delimano Multipractic 7in1

  Preni në rende

 • Delimano Multipractic 7in1

  Shtrydhni lëngje

Fuqi me 2 shpejtësi dhe pulse

Pajisja përmban teknologji smart që rregullon automatikisht fuqinë dhe RPM duke marrë parasysh detyrën - të gjitha nga 1300 në 17.500 RPM gjatë përzierjes!

Ka 2 shpejtësi dhe butonin e pulsit. Kur shtypni butonin e pulsit, pajisja do të funksionojë me shpejtësinë e saj më të shpejtë, por ajo do të ndalet sapo të lëshoni butonin.

Delimano Multipractic 7in1

Dizajn kompakt, i lehtë për t’u përdorur, i sigurt për enëlarëse

Dizajn kompakt, formë e pastër, përdorim intuitiv - kjo është Delimano Multipractic 7në1. Të gjitha pjesët (përveç bazës së energjisë) janë të sigurta për enëlarëse. Ka gjithashtu një sistem bllokimi të dyfishtë të sigurisë, kështu që është me të vërtetë i sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur.

Delimano Multipractic 7in1

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star