Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË

MBUSHI BATERITË - Deri në 70% zbritje në produktet Dormeo

Përfito deri në 70% zbritje në produktet Dormeo dhe mbushi bateritë 100%!

Thekës buke Perla Delimano

Photo
Video
-45%

Me tosterin Perla, ju mund t’i përgatisni menjëherë deri në 4 feta buke të thekura dhe të shijshme! Me 7 nivele të ndryshme të thekjes, ky toster ju mundëson ta thekni bukën sipas shijes suaj. Pajisja ka një dizajn të pjerrët, falë të cilit mund ta shihni bukën gjatë thekjes dhe një levë përmes së cilës mund t’i hiqni fetat me lehtësi. Po ashtu, ka edhe një lloj tabaka që mbledhë thërrimet e bukës, duke ju kursyer nga rrëmuja. Fuqia: 1200 – 1400W.

Thekës buke Perla Delimano

Çmimi i rregullt: 49,98 €


Çmimi special: 27,49 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Stock: 1
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Me tosterin Perla, ju mund t’i përgatisni menjëherë deri në 4 feta buke të thekura dhe të shijshme! Me 7 nivele të ndryshme të thekjes, ky toster ju mundëson ta thekni bukën sipas shijes suaj. Pajisja ka një dizajn të pjerrët, falë të cilit mund ta shihni bukën gjatë thekjes dhe një levë përmes së cilës mund t’i hiqni fetat me lehtësi. Po ashtu, ka edhe një lloj tabaka që mbledhë thërrimet e bukës, duke ju kursyer nga rrëmuja. Fuqia: 1200 – 1400W.

Më shumë
Përshkrimi

Për mëngjese të shijshme

Thekësi për bukë nga linja Perla do të jetë pjesë e pandashme e mëngjesve tuaja, sepse përgatitë shpejt dhe lehtë deri në 4 feta buke të thekura përnjëherë. Për më tepër, ka 7 nivele të ndryshme, falë së cilave mund ta thekni bukën aq sa keni dëshirë.

Thekësi Perla po ashtu është pajisje e sigurtë për t’u përdorur, sepse ka një levë/dorezë e cila ju mundëson t’i hiqni me lehtësi fetat e bukës pasi të jenë thekur.

Thekësi Perla është e përsosur, sepse:

  • Ka fuqi 1200 – 1400W
  • Përgatitë deri në 4 fetë të thekura përnjëherë
  • Ka një tabaka të vogël që mbledhë thërrimet e bukës & ju kursen nga rrëmuja
  • Ka dorezë/levë për t’i hequr me lehtësi fetat e thekura
  • E përshtatshme për të përgatitur bukë të thekur për mëngjese familjare
  • Ka një hapësirë për ta sistemuar kabllon

Shijoni bukë të thekur sipas shijes suaj, me tosterin e ri dhe më të avancuar nga Delimano!

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.