SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Powerful Juicer Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110074747 SKU: 110074747
Photo
Video

Shndërroni frutat dhe perimet në një gotë lëng të freskët e plot vitamina, me Powerful Juicer! Me një motor 800W dhe 2 shpejtësi, ky aparat lehtësisht eksktrakton karrotat, portokajtë, domatet, xhenxhefilin dhe më tepër! Vetëm mbusheni me fruta apo perime, shtypeni dhe në pak sekonda do të keni gati një pije të shëndetshme. Kapaciteti total është 1.7l, kurse kapaciteti i përdorshëm është 1.5l. Ky shtrydhës i fuqishëm është i punuar me materiale cilësore dhe pastrohet lehtë.

Powerful Juicer Delimano
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shndërroni frutat dhe perimet në një gotë lëng të freskët e plot vitamina, me Powerful Juicer! Me një motor 800W dhe 2 shpejtësi, ky aparat lehtësisht eksktrakton karrotat, portokajtë, domatet, xhenxhefilin dhe më tepër! Vetëm mbusheni me fruta apo perime, shtypeni dhe në pak sekonda do të keni gati një pije të shëndetshme. Kapaciteti total është 1.7l, kurse kapaciteti i përdorshëm është 1.5l. Ky shtrydhës i fuqishëm është i punuar me materiale cilësore dhe pastrohet lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

Merrni dozën e vitaminave çdo ditë

Të gjithë e dimë sa është e rëndësishme të hamë fruta dhe perime çdo ditë, dhe një gotë lëngu i freskët është mënyra perfekte për ta nisur ditën. Me Powerful Juicer, kjo rutinë e shëndetshme është bërë më e lehtë se kurrë. Vetëm zgjedhni frutat apo perimet e prefuara, shtrydhni ato në shtrydhësin Powerful dhe shijoni një lëng plot vitamina – pa sheqer të shtuar dhe pa ngjyra artificiale.

Delimano Powerful Juicer

Shpejt, lehtë dhe shëndetshëm!

Me shtrydhësin Powerful, përgatitja e lëngjeve të freskta është kaq e lehtë. Ju madje s’keni nevojë t’i preni frutat apo perimet në copa (vetëm nëse kanë nevojë të pastrohen nga farat).

Kjo pajisje ka dy shpejtësi, të cilat ju ndihmojnë që shpejt dhe lehtë t’i përgatisni lëngjet e preferuara. Zgjedhni:

  • shpejtësinë 1 me 10200 RPM për fruta të buta, sikurse bananet, fruta mali apo shalqini;
  • shpejtësinë 2 me 12500 RPM për fruta apo perime më të forta, sikurse xhenxhefili, karrotat apo molla;
  • opsionin off, pasi të keni përfunduar shtrydhjen.

Pjesë nga çeliku inox dhe 800W fuqi

Powerful Juicer ka një motor të fuqishëm 800W dhe një shportë filtri me mikro rrjetë prej çeliku inox. Ena për shtrydhjen e frutave ka kapacitet 1700ml (1500ml mund të përdoret), kurse ena ku grumbullohet lëngu ka kapacitet deri në 750ml.

Delimano Powerful Juicer

Montohet dhe përdoret lehtë

Powerful Juicer montohet lehtësisht – vetëm vendoseni sitën e tij dhe mbylleni kapakun me sistemin për mbyllje të sigurtë. Vetitë anti-rrjedhje dhe të sigurisë, mundësojnë që pajisja të operojë në mënyrë të sigurtë dhe pa shkaktuar rrëmujë. Kur të keni mbaruar punë, mund ta pastroni fare lehtë. Në paketim përfshihet edhe furça, me të cilën mund t’i lani në ujë të rrjedhshëm disa nga pjesët e këtij shtrydhësi. Kur nuk është në përdorim, ju mund t’i vendosni aksesorët brenda enës së madhe, që të kurseni hapësirë në kuzhinë.

Delimano Powerful Juicer
Informata shtesë

Technical information

  • Fuqia: 800 W
  • Tensioni: 220-240 V
  • Frekuenca: 50/60 Hz
  • Kapaciteti i enës për lëng: 750 ml
  • Kapaciteti i enës për shtrydhje: 1700 ml (1500 ml mund të përdoret)
  • Shpejtësia 1 - 10200 RPM dhe shpejtësia 2 – 12500 RPM
  • Dimensionet e produktit: 400 x 200 x 390mm
Delimano Powerful Juicer

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star