Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Tenxhere Rossi Swiss Crystals Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Tenxherja Rossi Swiss Crystals është enë e përshtatshme për të përgatitur supa apo gjellëra të tjera për tërë familjen. Po ashtu, mund ta përdorni edhe për pjekje në furrë. Tenxherja është e dizajnuar me teknologjinë Swiss Crystal, prandaj ka veshje rezistente ndaj ngjitjes dhe gërvishtjes. Është shumë e qëndrueshme, elegantë dhe pastrohet lehtë.

Tenxhere Rossi Swiss Crystals Delimano
Nga 29,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Tenxherja Rossi Swiss Crystals është enë e përshtatshme për të përgatitur supa apo gjellëra të tjera për tërë familjen. Po ashtu, mund ta përdorni edhe për pjekje në furrë. Tenxherja është e dizajnuar me teknologjinë Swiss Crystal, prandaj ka veshje rezistente ndaj ngjitjes dhe gërvishtjes. Është shumë e qëndrueshme, elegantë dhe pastrohet lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

The Delimano Rossi Swiss Crystals Pot is beautifully designed for stovetop or oven use, with the capacity to make meals for the whole family.

The two-handled design makes it easy to bring the baked, roast or other dishes you've created straight from the stovetop or oven to the table, with hard-wearing and attractive red finish making it a dramatic addition to any meal.

The pot gains added strength and durability with its exclusive Swiss Crystal technology coating, which is applied in a water-based, eco-friendly process. This Ilag non-stick coating contains millions of crystal particles to  produce a very resistant surface. Finally, a diamond coating is applied for extra hardness.

Hard-working and attractive, this 26cm pot has the following advantages:

  • The pot’s cooking power is based on aluminium, a lightweight but excellent heat conductor, without hot spots or warping at high temperatures.
  • The pot has a Swiss Ilag non-stick coating, which uses millions of crystal particles to keep the surface clean and you cooking with ease.
  • A scratch-resistant layer is then added with the use of diamonds, producing a tough surface that will give years of daily use.
  • Beautifully designed, with a red outer wall and black cooking surface, the coatings are applied using a water-based, eco-friendly process.
  • Suitable for use with all hobs, induction included, and with a stainless steel handle it's also safe for use in the oven.

Note that the pot is part of the Delimano Rossi Swiss Crystals cookware range, bringing high quality, high performance and high style to your kitchen.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!