SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tigan Stone Legend Black Delimano

Photo
Video
RISI

I qëndrueshëm dhe elegant, ky tigan është enë e domosdoshme për kuzhinën tuaj. I punuar me çelik-karbon & smalt, tigani ka veti rezistente ndaj ngjitjes dhe gërvishtjes. Për më tepër, përmban grimca të vërteta guri, për t’i dhënë ushqimit një shije sa më tradicionale. Në dispozicion në madhësitë: 20, 24 dhe 28cm.

Momente magjike me oferta festive!
Tigan Stone Legend Black Delimano
Nga 23,98 € Nga
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

I qëndrueshëm dhe elegant, ky tigan është enë e domosdoshme për kuzhinën tuaj. I punuar me çelik-karbon & smalt, tigani ka veti rezistente ndaj ngjitjes dhe gërvishtjes. Për më tepër, përmban grimca të vërteta guri, për t’i dhënë ushqimit një shije sa më tradicionale. Në dispozicion në madhësitë: 20, 24 dhe 28cm.

Më shumë
Përshkrimi

Linja më e re e enëve Stone Legend nga Delimano

Tigani Stone Legend Black është pjesë e linjës së re të enëve të gatimit në familjen e famshme Stone Legend. Një ngjyrë e zezë shumë e veçantë e bën një shtesë të bukur dhe elegante për çdo kuzhinë, ndërsa materialet supreme sigurojnë që çdo pjesë të jetë një fitues absolut në gatimet tuaja.

Fuqia e karbonit, çelikut dhe gurit të vërtetë, të bashkuara në një tigan

Ky tigan është alternativa juaj më e mirë kur skuqni çdo lloj ushqimi ngjitës, pasi nuk ngjitet dhe madje mund të përgatisni ushqim me një sasi minimale vaji. Baza e tij është bërë nga kombinimi jashtëzakonisht i fortë çeliku-smalt që zgjat me vite, dhe është i veshur me një nga materialet më të mira dhe më të forta në treg - Quantanium. Kjo shtresë e famshme përmban grimca të vërteta guri që e bëjnë veshjen edhe më të fortë. Sipërfaqja është shumë e lëmuar, kështu që është e garantuar që çdo ushqim thjesht do të rrëshqasë në tigan. Dhe mund të përdorni edhe me aksesor metalik!

Shija origjinale e gatuar në gurë të vërtetë

Shtimi i gurëve të vërtetë në këtë tigan bën të gjithë ndryshimin pasi gurët e ngrohin ushqimin tuaj ndryshe – gurët lëshojnë gradualisht nxehtësinë, kështu që ushqimi gatuhet gradualisht, që do të thotë se lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma mbeten të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit. Gatimi në kuantan i jep ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gur të vërtetë.

Tigan perfekt edhe për ushqimet që ngjiten më shumë

A keni luftuar ndonjëherë me vezë të fërguara, pulë, peshk ose mish viçi pa dhjamë? Të gjitha këto ngjiten në sipërfaqe - por jo me Stone Legend Black. Quantanium lejon gatimin me pak yndyrë me vaj minimal, por parandalon ngjitjen e ushqimit - dhe veshja nuk do të konsumohet me kalimin e kohës.

Pas gatimit mund ta hidhni tiganin në enëlarëse ose ta lani me duar pa mundim me pak sapun.

Specifikat Teknike
Dimensionet 14cm, 20cm, 24cm, 28cm
Material çeliku i karbonit, enamel
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë hekur
Mund të lahet në enëlarëse Po

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star