Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tenxhere Stone Legend + Kapak Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Tenxherja praktike Stone Legend + Kapaku në 2 Dimensione

Zgjidh nga dy dimensionet e tenxhereve Stone Legend + Kapaku të dizajnuara në mënyrë praktike. Tashmë të disponueshme në dy dimensionet 20 cm dhe 24 cm.

 • Veshja Quantanium me 5 shtresa prej guri të vertetë për shije tradicionale.
 • Pregatitni ushqime pa yndyrë, dhe me të shëndetshme
 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo-poroze që nuk ngjet
 • Material 100% jo-toksik dhe i reciklueshëm
 • Kapak transparent prej gjami
 • Larje e sigurt në enëlarëse
Tenxhere Stone Legend + Kapak Delimano
Nga 34,98 € Nga
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Tenxherja praktike Stone Legend + Kapaku në 2 Dimensione

Zgjidh nga dy dimensionet e tenxhereve Stone Legend + Kapaku të dizajnuara në mënyrë praktike. Tashmë të disponueshme në dy dimensionet 20 cm dhe 24 cm.

 • Veshja Quantanium me 5 shtresa prej guri të vertetë për shije tradicionale.
 • Pregatitni ushqime pa yndyrë, dhe me të shëndetshme
 • Sipërfaqe e lëmuar dhe jo-poroze që nuk ngjet
 • Material 100% jo-toksik dhe i reciklueshëm
 • Kapak transparent prej gjami
 • Larje e sigurt në enëlarëse
Më shumë
Përshkrimi

Salcë pastash, peshk, rizoto…të pregatitura lehtësisht

Trajtojeni kuzhinën tuaj me lehtësinë dhe shumëllojshmërinë e ushqimeve me Delimano Stone Legend Tenxheret + Kapakun që vjen në dy dimensione: 20 cm dhe 24 cm. Të shkëlqyeshme në dukje dhe po aq efektive për përgatitjen e ushqimeve:

 • Salca të shijshme pastash dhe gulash
 • Mish viçi të pjekur, peshk dhe ushqime deti
 • Receta të llojllojshme të fërguara
 • Rizoto
 • Sarma
 • Patate të grira, pire dhe më shumë...

Shijoni ushqimet tradicionale me Quantanium veshjen prej guri të vertetë

Tenxherja Delimano Stone Legend + Kapaku janë të përbëra më vetitë e shkëlqyeshme për të cilat Stone Legend shquhet. Kjo do të thotë:

 • Një shije tradicionale që rezulton me gatime në 5 shtresa me veshje prej guri të vertetë të përforcuara me pjesëza natyrale-minerale guri dhe titaniumi
 • Përgatitje më e shëndetshme, pa yndyrë që i nevojitet vetëm një pikë vaji.
 • Lagështi më e natyrshme, vitamina dhe minerale, madje edhe shpërndarja e nxehtësisë prodhon gatime që kapin dhe lëshojnë ngadalë lëndët ushqyese.

Ekologjike, 100% jo–toksike dhe materiale të reciklueshme

Tenxherja Delimano Stone Legend + Kapaku janë 100% të riciklueshme dhe ekologjike për mjedisin, të përbëra nga materiale që janë totalisht jo-toksike dhe 100% PFOA i pastër.

Sipërfaqe e lëmuar që nuk ngjet 

Sipërfaqja jo-ngjitëse është e fortë, por e lëmuar dhe jo-poroze, duke e bërë të shkëlqyeshme për ushqime që ngjesin si vezët dhe peshqit. Rezistenca shtesë gjatë përdorimit është jashtëzakonisht e qëndrueshme ndaj kimikateve dhe gërvishtjeve dhe ka një qëndrueshmëri afatgjate të ngjyrave që nuk do të zbehen me kalimin e kohës. 

E qëndrueshme dhe e lehtë për t'u pastruar

E bërë me një bazë të fortë çeliku, Delimano Stone Legjenda Tenxherja + Kapaku janë të forta dhe të qëndrueshme. Lehtë pastrohen dhe mund të pastrohen sigurt në enëlarëse.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star