SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tavë rrumbullake Stone Legend Pro Delimano

Photo
Video
-50%

Ena që ju duhet për pjekje apo tava të shijshme - kjo tavë prej çeliku inox / smalt vjen në disa madhësi, për t’i përmbushur nevojat e gatimit në çdo kuzhinë. Ka një veshje cilësore 5 shtresore Quantanium, falë së cilës mund të gatuani me pak yndyrë dhe ushqimet nuk ngjiten. Veshja përmban edhe grimca guri të vërtetë, që mundëson gatim të ngadaltë dhe ruan lëngjet & shijen e ushqimeve. Ka doreza prej çeliku inox, prandaj mund të përdoret edhe në furrë.

Tavë rrumbullake Stone Legend Pro Delimano

Çmimi i rregullt: 31,98 €


Çmimi special: 15,99 €

Stock: 3
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Ena që ju duhet për pjekje apo tava të shijshme - kjo tavë prej çeliku inox / smalt vjen në disa madhësi, për t’i përmbushur nevojat e gatimit në çdo kuzhinë. Ka një veshje cilësore 5 shtresore Quantanium, falë së cilës mund të gatuani me pak yndyrë dhe ushqimet nuk ngjiten. Veshja përmban edhe grimca guri të vërtetë, që mundëson gatim të ngadaltë dhe ruan lëngjet & shijen e ushqimeve. Ka doreza prej çeliku inox, prandaj mund të përdoret edhe në furrë.

Më shumë
Përshkrimi

Për tava tradicionale apo ushqime tjera plot shije

Tavë me pulë, patate, oriz apo ushqime tjera të pjekura do të kenë më shumë shije kur gatuhen me në këtë enë cilësore. Falë dizajnit dhe materialeve cilësore, kjo tavë mundëson gatim të ngadaltë, de shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë dhe ruan lëngjet & shijen e ushqimeve. Ka doreza prej çeliku inox, prandaj mund të përdoret edhe në furrë.

Është punuar nga kombinimi i dy materialeve të përsosura për enë kuzhine: smalt dhe çelik inox.

Pse smalt?

Smalti ka disa veti të shkëlqyera, të cilat në mënyrë të përsosur përmbushin kriteret për një enë cilësore:

 • Sipërfaqe jo-poroze, e fortë, por e lëmuar
 • Rezistent ndaj kimikateve
 • 100% i riciklueshëm, pra, eko-miqësor
 • I qëndrueshëm
 • Rezistent ndaj gërvishtjes
 • E ruan ngjyrën
 • Pastrohet lehtë
 • Nuk mund të digjet

Pse veshje Quantanium?

Disa nga vetitë dhe dobitë e veshjes 5 shtresore Quantanium janë:

 • Materiale jo-toksike – 100% pa PFOA, andaj kimikatet e dëmshme nuk mund të depërtojnë në ushqimin tuaj.
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjes, andaj veshja shumë e sigurtë nuk lejon depërtimin e kimikateve, siç ndodhë me enët PTFE.
 • Veshja Quantanium me grimca guri është e përforcuar edhe me grimca titani.
 • Grimcat e gurit e ruajnë nxehtësinë dhe e shpërndajnë gradualisht te ushqimi, prandaj ushqimi ruan lëngjet natyrale, vitaminat dhe shijen.
 • Mund të gatuani me pak yndyrë – me një pikë vaji.
 • I jep ushqimit shije tradicionale, sikur të ishte gatuar në guri.
 • Sipërfaqe cilësore jo-ngjitëse.
 • Mund të përdoret me vegla apo aksesorë metali.
 • Pastrohet lehtë, mund të lahet në enëlarëse.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star