Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tavë rrethore 26 cm Stone Legend Delimano

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 106047482 SKU: 1000136564
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Me madhësinë dhe veshjen dhe që nuk i ngjitë ushqimet, tava rrethore Stone Legend është ideale për të lloje të ndryshme gatimi dhe pjekje. Është bërë nga smalti dhe çeliku i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve me grimca të vërteta guri që i japin përçueshmëri superiore për gatim më të shpejtë. E përshtatshmme për përdorim në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtë për t'u pastruar, mund të lahet edhe në enëlarëse. Madhësia: 26cm.

Tavë rrethore 26 cm Stone Legend Delimano
29,98 €
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Me madhësinë dhe veshjen dhe që nuk i ngjitë ushqimet, tava rrethore Stone Legend është ideale për të lloje të ndryshme gatimi dhe pjekje. Është bërë nga smalti dhe çeliku i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve me grimca të vërteta guri që i japin përçueshmëri superiore për gatim më të shpejtë. E përshtatshmme për përdorim në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtë për t'u pastruar, mund të lahet edhe në enëlarëse. Madhësia: 26cm.

Më shumë
Përshkrimi

Sillni tradicionalen brenda gatimit modern

Krijoni ushqime tuaja me tavën rrethore Delimano Stone Legend Round Mould 26 cm. Materiale natyrale nga guri dhe smalti që kombinojnë shpërndarjen e nxehtësisë dhe ruajnë lagështinë, vitaminat dhe aromat brenda ushqimit. 

Tava rrethore Delimano Stone Legend 26 cm është e përsosur për:

  • Të përgatitur ushqime pa yndyrë për shkak të veshjes që nuk ngjet i nevojitet vetëm një pikë vaj.
  • Ushqime si vezët dhe peshku
  • Ushqime të pjekura në furrë si copa mishi dhe gjella
  • Ushqime që shijojnë si ushqimet e përgatitura në gurë të vërtetë.

Shumë funksionale dhe të përshtatshme për të gjitha pllakat

E sigurt dhe e qëndrueshme, kjo linjë e enëve mund të përdoret në të gjitha pllakat, duke i përfshirë edhe furrën. Sipërfaqja jo-poroze nuk do t'i ngjes ushqimet dhe është e lehtë për pastrim

Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe nuk ngjet 

Tava rrethore Delimano Stone Legend 26 cm ofron përformancë jo-ngjitëse derisa është PFOA e pastër dhe nuk përmban kemikale të padëmshme që zakonisht përdoren në enë tradicionale. Shijoni benefitet e:

  • Rezistente ndaj gërvishtjeve - madje në to mund të përdoren edhe pajisje metali
  • Sipërfaqe e fortë por jo-poroze që nuk do t'i ngjesë apo djeg ushqimet
  • Copëza natyrale guri dhe titaniumi
  • Eko-miqësore, 100% materiale të reciklueshme.
  • Ngjyra që zgjasin.

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star