SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Tepih për banjo Adaptive

Photo
Video

Shijoni butësi dhe ngrohtësi nën këmbët tuaja pasi të dilni nga dushi, duke shkelur mbi këtë tepih cilësor me sfungjer memory. Tepihu reagon ndaj presionit dhe nxehtësisë, duke ju përshtatur formës së shputave tuaja dhe duke ju ofruar ndjesi relaksuese. Sistemi AirX dhe trajtimi në sipërfaqe e bëjnë më të freskët për një kohë më të gjatë. Për më shumë siguri, ka sipërfaqe jo-rrëshqitëse.

Momente magjike me oferta festive!
Tepih për banjo Adaptive
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni butësi dhe ngrohtësi nën këmbët tuaja pasi të dilni nga dushi, duke shkelur mbi këtë tepih cilësor me sfungjer memory. Tepihu reagon ndaj presionit dhe nxehtësisë, duke ju përshtatur formës së shputave tuaja dhe duke ju ofruar ndjesi relaksuese. Sistemi AirX dhe trajtimi në sipërfaqe e bëjnë më të freskët për një kohë më të gjatë. Për më shumë siguri, ka sipërfaqe jo-rrëshqitëse.

Më shumë
Përshkrimi

Përjetoni ndjesinë relaksuese pas dushit

Përjetoni ndjesi luksoze dhe relaksuese pas dushit, duke shkelur mbi një tepih të butë, me sfungjer memory. Për më tepër, tepihu Adaptive ka një dizajn të bukur, që do t’i shtojë më shumë elegancë banjos suaj.

Shkelni në një tepih të butë, absorbues dhe të sigurtë

Një tepih për banjo është mëse i nevojshëm, sepse përbën vendin ku ju do të shkelni pas një dushi freskues apo relaksues. Ju ndihmon t'i thani këmbët pas dushit, ta mbani pastër dyshemenë e banjos dhe ta shmangni ndonjë aksident (rrëshqitje) në pllaka. Andaj, tepihu Adaptive është dizajnuar që t'ua ofrojë më të mirën:

  • Bërthama e tepihut është 1.2cm sfungjer memory. Ky material reagon në mënyrë dinamike ndaj presionit dhe nxehtësisë, duke ju përshtatur formës së shtupave tuaja dhe duke ua ofruar mbështetjen dhe relaksin e duhur.
  • Sfungjeri memory është i mbështjellë me një material absorbues terri, i cili thahet shpejt dhe ka trajtim për mbrojtje nga bakteret, mikrobet dhe aromat e pakëndshme.
  • Pjesa e poshtme e tepihut përmban material AirX për ajrosje shtesë, në mënyrë që t’i rezistojë mykut dhe të qëndrojë më i freskët për një kohë më të gjatë.
  • Banjo është një nga dhomat më të rrezikshme në shtëpi, për shkak se mund të rrëshqisni në pllaka. Prandaj, në këtë tepih kemi shtuar një sipërfaqe jo-rrëshqitëse në pjesën e poshtme, në mënyrë që të shkelni në një tepih të sigurtë.

 

Tri ngjyra dhe një dizajn i mrekullueshëm

Tepihu ka madhësi 50x70cm, me një model delikat me shirita dhe është në dispozicion në tri ngjyra të bukura: e kaftë, bezhë dhe e gjelbërt. Falë pjesës së poshtme jo-rrëshqitëse, ky tepih është i përshtatshëm për të gjitha dyshemetë, përfshirë ato me ngrohje nën dysheme.

Specifikat Teknike
Dimensionet 50x70 cm
Linja Dormeo Bath
Material 100% polyester, shpuzë memoruese
Programi Dormeo banjo
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star