SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Dyshek Air+ Comfort

100 100 1
SKU: 99-1000087904
Photo
Video

Air Comfort Plus është dyshek i kualitetit të lartë, me 3-zona, ergonomik me 27 cm lartësi i përbërë me teknologjinë e fundit Octaspring®. Fortësia e dyshekut mund të rregullohet nga mesatare në të fortë. Lloj i përsosur – me ajrosje, qëndrueshmëri dhe mbështetje të shkëlqyeshme të ofruar nga sustat Octaspring® dhe nga shtresa tradicionale e sustave sfungjerike. Mbështjellësi lahet. 15 vite garancion.

Dyshek Air+ Comfort
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Air Comfort Plus është dyshek i kualitetit të lartë, me 3-zona, ergonomik me 27 cm lartësi i përbërë me teknologjinë e fundit Octaspring®. Fortësia e dyshekut mund të rregullohet nga mesatare në të fortë. Lloj i përsosur – me ajrosje, qëndrueshmëri dhe mbështetje të shkëlqyeshme të ofruar nga sustat Octaspring® dhe nga shtresa tradicionale e sustave sfungjerike. Mbështjellësi lahet. 15 vite garancion.

Më shumë
Përshkrimi
 • MATERIALE PREMIUM

  Materiale & lartësi premium që ju ofrojnë ekskluzivitetin dhe rehatinë superiore që nuk e keni eksperiencuar më parë.

 • 15 VITE GARANCION

  Dysheku ka garancion 15 vite. Kjo do të thotë që ju do të përjetoni 5.470 mëngjese të pushueshme përplot energji.

 • BLEJ ONLINE

  Blej online me çmimet dhe ofertat e njejta si në dyqane. Ne ju sjellim dyshekun në derë të shtëpisë.Dysheku është i vakumuar që të mbrohet nga faktorën e jashtëm.

Një kombinim i përsosur i modernes dhe tradicionales

 • Komfort superior me lartësi premium: 27cm - për eksperiencë ideale gjatë tërë gjumit
 • Fortësi e rregullueshme falë pjesës së kthyeshme nga e fortë në mesatare
 • Ajrosje superiore - teknologjia Octaspring® është deri në 8x herë më e ajrosshme se sfungjeri
 • Sustat Octaspring® për përshtatje 3D dhe 3 zona komfort për suport të veqantë në zona të ndryshme të trupit
 • Sustat ofrojnë stabilitet, qëndrueshmëri dhe lartësi premium
 • Trajtim Adaptive® për termorregullim dinamik: ju mban ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët gjatë ditëve verore
 • Dyshek antibakterial dhe antialergjik i përshtatshëm për personat që vuajnë nga alergjitë apo astma
 • Mbështjellës i butë - super luksoz i pasuruar me fibrat e buta prej Modal Tencel®
 • Mbështjellës që largohet dhe lahet
 • 15 vite garancion
 • I prodhuar në Europë
 • Pagesë me këste

Brendësia e dyshekut

lartësia27cm

Zona 1

Zona 2

Zona 3

Dormeo Air Plus Comfort Mattress
Dormeo Air Plus Comfort Mattress

Vendos kursorinmbi produkt   për detaje të tjera.

 1. Shtresë 4 cm Ecocell®

 2. Shtresë 5 cm Octaspring®

  Sustat e sfungjerit për përshtatje 3D: i përshtaten trupit tuaj, pa marrë parasysh pozitën tuaj të gjumit.

  Dormeo Air Plus Comfort Mattress
 3. Shtresë 3 cm Ecocell®

 4. "Gjenerata e fundit" e teknologjisë së sustave me lartësi 10 cm

  I ofron stabilitet dyshekut dhe rrit lartësinë e dyshekut.

  Dormeo Air Plus Comfort Mattress
 5. Shtresë sfungjerore 3 cm Ecocell®

 6. Pjesa e sipërme pastrohet

  Pjesa e sipërme mund të largohet plotësisht. Nuk është e nevojshme ta largoni të gjithë mbështjellësin, vetëm largoni pjesën e bardhë të sipërme dhe pastrojeni atë.

  Dormeo Air Plus Comfort Mattress
 7. Mbështjellës me mbrojtje CleanEffect®

  Ky trajtim e bënë këtë dyshek anti-bakterial dhe kundër grimcave të pluhurit. Shijoni freskinë dhe ambientin e gjumit pa aroma

  Dormeo Air Plus Comfort Mattress
 8. Trajtim Adaptive në mbështjellës

  Ju mban ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët gjatë verës.

Dormeo Air Plus Comfort Mattress

Pse Air+ Comfort?

Gjumi i mirë çdo natë në një dyshek që i përshtatet kërkesave tuaja është brenda mundësive tuaja. Ky dyshek është një mënyrë e përsosur për të përjetuar magjinë e teknologjisë unike Octaspring®, të kombinuar me ndjenjën konvencionale të sustave sfungjerike.

Një hibrid i përkryer i modernes dhe tradicionales, me ajrosjen maksimale, me shpërndarjen e peshës trupore dhe mbështetjen e shkëlqyeshme që ofron shtresa e sustave tradicionale - gjithashtu me ndjenjën e ndryshimit të fortësisë - më e mira që mund të keni.

Dysheku që ofron 100 % përshtatshmëri

Përshtatshmëria me dyshekun është një gjë e së kaluarës! Tani dysheku juaj do të punoj për ju dhe do t'i përshtatet nevojave tuaja të veqanta. Nuk ka rendësi lartësia, pesha apo pozita juaj e gjumit, ky dyshek është ideal për ju. Dysheku ka 2 nivele të fortësisë në secilën anë: e fortë dhe mesatare. Gjithçka që ju duhet të bëni është ta ktheni anën që preferoni.

Thuaj jo presionin kundër lekurës dhe muskujve! Sustat sfungjerike 3D me mbeshtetje dinamike i përshtaten trupit tuaj. 3 zona komforti do të ju ofrojnë suport maksimal për çdo pjesë të trupit, zona qendrore ofron mbështetje të fortë në zonën tuaj të legenit dhe dy të jashtmet një mbështetje më të butë për shpatullat tuaja, zonën e mesit dhe këmbët.

Merr dyshekun që i përshtatet nevojave tuaja, jo të kundërtën!

Një dyshek, me përfitime të pafundme

Ne e dimë - disa dyshekë janë një makth i vertetë. Ata po shkatërrojnë gjumin natën. Jo Air + Comfort! Ky dyshek i shquar parandalon transferimin e lëvizjeve nga njëra anë e shtratit në një tjetër. Vetëm imagjinoni duke fjetur krahas lëkundjeve dhe kthimeve të partnerit tuaj, pa i ndjerë ato! Një lumturi totale!

Octasprings® bashkë me përfitimet e sistemit të sustave sfungjerike

Ëndrrat u bënë realitet me teknologjinë inovative dhe mahnitëse. Sustat Octaspring® janë me të vërtetë risia e parë në industrinë e dyshekëve në më shumë se dy dekada. Kjo teknologji e pabesueshme e re ka çuar në një formë të re të shkëlqyeshme dyshekët. Octasprings® punojnë në të njëjtën mënyrë si sustat sfungjerike, por janë të bëra nga shkuma.

Air+ Comfort Plus është i përbërë nga sustat Octaspring dhe sustat sfungjerike. Karakteristikat e patentuara të sustave në formë hojesh sigurojnë përshtatje të shkëlqyeshme 3D. Ata ofrojnë rehati të mrekullueshme dhe një sipërfaqe të freskët dhe të ngrohtë kur është nevoja. Shtresa e sustave sfungjerike sigurojnë lartësi shtesë, qëndrueshmëri, ajrosje dhe qëndrueshmëri.

Air+ Comfort, dysheku ideal për të gjithë

Air Comfort Plus është për ty nëse:

 • jeni duke kërkuar dyshek më të lartë për një gjumë optimal.
 • ju nevojitet një dyshek me një suport optimal për të gjithë trupin.
 • ju nevojitet një mbrojtje efektive kundër baktereve dhe grimcave të pluhurit.
 • ju nevojitet që dysheku juaj t'i përshtatet kërkesave tuaja të trupit dhe pozitave të gjumit.
 • ju kujdeseni për higjienën, ashtu siç kujdeseni për rehatinë tuaj.

dhe krejt në fund ju e vlerësoni gjumin kualitativ dhe të shëndetshëm.

Vendosja bëhet shpejtë dhe lehtë

Dysheku juaj i ri do të mbërrijë në shtëpinë tuaj, i ngjeshur dhe i vakumuar, i mbrojtur në një kuti të transportit të mbështjellë në dy shtresa plastike. Të gjithë dyshekët tanë janë të ngjeshur dhe të vakumuar falë procesit eko-miqësor dhe mbrojtjes gjatë transportit.

 • 1Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Prisni me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos prisni qesen plastike në brëndësi të dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • 2Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Hapni dyshekun e rrotulluar të vakumuar për të vendosur dyshekun mbi shtratin tuaj.

 • 3Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Lini 6 orë dyshekun tuaj të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza 4 cm shtresë shkume Ecocell® , 5 cm shtresë Octaspring® e ndarë në 3 zona të mbështetjes, 3 cm shtresë shkume Ecocell® , 10 cm susta të mbështjella të ndara në 3 zona të mbështetjes, 5 cm shktresë shkume Ecocell®
Fortësia Mesatarisht i fortë
Garancioni 15 vite
Lartësia 27 cm
Linja Dormeo Harmony
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®, Susta Octaspring®, Susta xhepi, Trajtim antibakterial
Mbështjellësi Top fabric: 75% polyester, 24% modal, 1% elastane, Side fabric 64% polypropylene, 36% polyester, Bottom fabric: 100% polyester
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Susta Octaspring® Po
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve (1 Vlerësime)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

osman

www.dormeo-ks.com

Teper te rahatshum
shum shum të rahatshum për flejte