Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Dyshek Air Comfort Plus

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Air Comfort Plus është dyshek i cilësisë të lartë, me 3-zona, 23 cm lartësi, fitues i çmimit të teknologjisë Octaspring®. Fortësia e dyshekut mund të rregullohet nga mesatare në të fortë. Një rehati e përsosur hibride – rehati që ofron shtresa e ajrosshme memory, sustat Octaspring ® dhe mbështetja e madhe e ofruar nga një shtresë e sustave tradicionale. Mbulesë që lahet. Garancion 15 vite.

Dyshek Air Comfort Plus
Nga 9,90 € Nga
Çmimi me këste: 24 x 0.42
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Air Comfort Plus është dyshek i cilësisë të lartë, me 3-zona, 23 cm lartësi, fitues i çmimit të teknologjisë Octaspring®. Fortësia e dyshekut mund të rregullohet nga mesatare në të fortë. Një rehati e përsosur hibride – rehati që ofron shtresa e ajrosshme memory, sustat Octaspring ® dhe mbështetja e madhe e ofruar nga një shtresë e sustave tradicionale. Mbulesë që lahet. Garancion 15 vite.

Më shumë
Detajet e Produktit

Air Comfort Plus – më shumë rehati me sustat inovative elastike

Përmirësoni komoditetin (cilësinë) e gjumit tuaj – me dyshekun unik Air Plus, i cili është një revolucion në fushën e gjumit. Ai është i vetmi dyshek aktualisht në treg që kombinon rehatinë dhe mbështetjen e duhur për trupin në një dyshek. I përbërë me teknologjinë e parë Octaspring®, një kërkim që mori 25 vite për tu zhvilluar , tani dhe me një rritje të lartësisë, që ju jep luksin e pakrahasueshëm, suportin optimal dhe më shumë komfort.

Duke u bazuar në dëshirat e klientëve tanë ne shtuam lartësinë e dyshekëve me 7 cm. Përveç kësaj përmirësuam lluksin dhe rehatinë e tij, lartësia e plotë 23 cm lehtëson lëvizjen e tij, ju mund ta ngrini, hiqni nga shtrati apo ta lëvizni lehtësisht.

 • Sustat sfungjerike Octaspring sigurojnë përshtatshmëri 3D në dyshek
 • 2 cm sfungjer memorues dhe 5 cm susta sfungjerike Octasprings për comfort të • shtuar .
 • 3 zona komforti dhe brendësi e rrotullueshme ju lejon të përzgjidhni të flini në anën e butë apo të forte të dyshekut.
 • Ajrosje superiore– 6x me shumë vetëajrosje se dyshekë e tjerë prej sfungjeri
 • Dyshek Antibakterial dhe antialergjik, i përshtatshëm për personal alergjik dhe ata që vuajnë astma.
 • Mbulesë e cila mund të hiqet dhe mund të lahet.
 • Lartësi Premium: 23cm – për rehati maksimale .
 • 15 vite garancion

Përshtatshmëri 3D – Ju ofron pozitën më e mire të gjumit

Cilësia më e mire e këtij dysheku vjen në kombinimin e sustave sfungjerike me përshtatshmëri 3D, të vendosura në menyrë të njejtë sikur struktura e hapur e hojeve të bletëve, që mundëson lëvizje individuale dhe elastike të seciles sustë. Kjo do të thotë, që panvarsisht pozitës në të cilën ju flini, anash, në shpinë apo me bark- çdo sustë sfungjeri në mënyre dinamike do të përshtatet me konturet e trupit dhe levizjet tuaja pa ushtruar presion në lëkure apo muskujt tuaj, dhe pa transferuar lëvizjen në anën tjetër të dyshekut.

Brendësi e dyfishtë dhe e kthyeshme për komfort optimal të gjumit

Për arsye që secili individ ka preferenca të ndryshme të të fjeturit, Air Comfort Plus është projektuar me brendësi të kthyeshme. Ky dyshek ofron 2 nivele të fortësisë në secilën anë, kështu ju mund të kthni dyshekun në sipfaqjen e anës së forte apo të butë sipas dëshirës.

Sustat me fortësi të ndryshme janë të vendosura në brendësi të dyshekut për t'ju ofruar komfort të personalizuar dhe mbështetje dinamike përgjatë gjumit. 3 zonat e komfortit ofrojnë mbështetjen optimale për pjesët e ndryshme të trupit: kokë, shpatulla, fundshpinë, gjunjët dhe këmbët.

2 nivele fortësie

i butë

shumë i fortë

6x më shumë ajrosje – shijoni një gjumë të freskët

Dysheku Air Comfort Plus ‘merr frymë’ nga çdo lëvizje e juaja, duke ju garantuar një gjumë të freskët, në një sipërfaqe komforte pa lagështi. Struktura e veçantë në formë hojesh e teknologjisë revolucionare octasprings, qarkullon ajrin dhe ajros dyshekun 6x më shumë se dyshekët tradicional me material memory. Sistemi inovativ dhe unik i ajrosjes (ventilimit) lejon qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit në dyshek, duke reduktuar lageshtine, pikat e nxehta dhe duke ju siguruar nje gjume te fresket, higjenik dhe një sipërfaqe të shëndetshme.

Këllëfi i dyshekut është i trajtuar me Adaptive® - një teknologji Zviceriane termorregulluese. Ajo reagon në varësi të temperaturës dhe djersitjes së trupit duke vepruar si një kontrollues temperature. Në temperatura të ulta këllëfi i trejtuar me Adaptive® e mpiks (e kap) lagështinë në strukturat e tij, duke ju mundësuar një sipërfaqe pa lagështi dhe të ngrohtë, ndersa ne temperatura te larta ai çliron bulzat e grumbulluara, duke freskuar sipërfaqen e këllëfit.

6X Më shumë Veteajerosjenë krahasim me dyshekët e tjerë

TASHME LARTËSI SUPERIORE

Me shtresën e sustave te xhepit, ky dyshek vjen akoma më i lartë dhe bashke me lartësinë rritet dhe komforti. Gjithashtu, dysheku më i lartë ju mundëson të shtriheni dhe ngriheni nga shtrati më lehtë, që e bën këtë dyshek shumë të përshtatshëm, sidomos për më të moshuarit.

Përshtatshmëri 3D – Ju ofron pozitën më e mire të gjumit

Cilësia më e mire e këtij dysheku vjen në kombinimin e sustave sfungjerike me përshtatshmëri 3D, të vendosura në menyrë të njejtë sikur struktura e hapur e hojeve të bletëve, që mundëson lëvizje individuale dhe elastike të seciles sustë.

Kjo do të thotë, që panvarsisht pozitës në të cilën ju flini, anash, në shpinë apo me bark- çdo sustë sfungjeri në mënyre dinamike do të përshtatet me konturet e trupit dhe levizjet tuaja pa ushtruar presion në lëkure apo muskujt tuaj, dhe pa transferuar lëvizjen në anën tjetër të dyshekut.

Brendësi e dyfishtë dhe e kthyeshme për komfort optimal të gjumit

Për arsye që secili individ ka preferenca të ndryshme të të fjeturit, Air Comfort Plus është projektuar me brendësi të kthyeshme. Ky dyshek ofron 2 nivele të fortësisë në secilën anë, kështu ju mund të kthni dyshekun në sipfaqjen e anës së forte apo të butë sipas dëshirës.

Sustat me fortësi të ndryshme janë të vendosura në brendësi të dyshekut për t'ju ofruar komfort të personalizuar dhe mbështetje dinamike përgjatë gjumit. 3 zonat e komfortit ofrojnë mbështetjen optimale për pjesët e ndryshme të trupit: kokë, shpatulla, fundshpinë, gjunjët dhe këmbët.

2 nivele fortësie

i butë

shumë i fortë

3 zona

mbulesë që hiqet & lahet

i kthyeshëm

siguron vetëajërosje

 
Informata shtese

I përshtatshëm për:

 • Cilindo që është duke kërkuar një dyshek të lartë
 • Për cilindo që kërkon një dyshek të kualitetit superior
 • Personat që kanë nevojë për një dyshek ergonomic, i cili siguron mbeshtetje optimale për shpinën dhe mbeshtetje individuale për pjesët e tjera të trupit
 • Personat që kërkojnë një dyshek të kthyeshëm që ju mundëson të zgjedhin sipërfaqjen ku do të flejnë sipas dëshirës
 • Çiftet që kanë preferenca të ndryshme të fortësisë së dyshekut
 • Cilindo që është duke kërkuar për një dyshek që parandalon transferimin e lëvizjeve nga njëra anë e dyshekut në anën tjetër.
 • Cilindo që është duke kërkuar për një dyshek me mbrojtje efektive anti-alergjike dhe anti-bakteriale
 • Cilindo që është duke kërkuar një dyshek të qëndrueshëm dhe të projektuar për te siguruar gjumë të shëndetshëm , të pushueshëm, dhe rigjenerues për vitet në vazhdim.
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Ecocell®, 3 cm Octaspring® susta sfungjerike, 10 cm susta sfungjerike
Fortësia e ndryshueshme, Mesatarisht i fortë, I fortë
Garancioni 15 vite
Lartësia 23 cm
Linja Dormeo Harmony
Mattress product material Ecocell®, Octaspring/ Foam springs, Pocket springs
Mbështjellësi Top Fabric: 63% polyester, 37% viscose, quilted with 100% polyester padding; Bottom and side fabric: 100% polyester (AirX System)
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Berthame e kthyeshme Po
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star