Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Hidratues & aromatizues ajri

Photo
Video

Hidratuesi & aromatizuesi i ajrit me dritën LED do t'i dhuroj një atmosferë moderne shtëpisë tuaj. Me opsionin për rregullim të lagështisë rregullon nivelin e ajrit në çdo dhomë. Kapaciteti i rezervuarit të ujit zgjatë deri në 9 orë. E lehtë për përdorim dhe pastrim. Praktike, pa zhurmë dhe me mbrojtje për ndalje automatike kur mbetet pa ujë

Hidratues & aromatizues ajri
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Hidratuesi & aromatizuesi i ajrit me dritën LED do t'i dhuroj një atmosferë moderne shtëpisë tuaj. Me opsionin për rregullim të lagështisë rregullon nivelin e ajrit në çdo dhomë. Kapaciteti i rezervuarit të ujit zgjatë deri në 9 orë. E lehtë për përdorim dhe pastrim. Praktike, pa zhurmë dhe me mbrojtje për ndalje automatike kur mbetet pa ujë

Më shumë
Detajet e Produktit

Për shtëpi të shëndetshme & freskët

A zgjoheni ndonjëherë me sinus të irrituar, hundë të gjakosur, buzë dhe lekurë të tharë? Provoni zgjidhjen e re që transformon ajrin e thatë në shtëpinë tuaj në një ambient të shëndetshëm dhe rehatshëm.

Lagështia relative e ajrit afekton se sa rehat ndihemi ne në shtëpinë tonë. Kur ajri është shumë i thatë, ju mund të jeni të prirur të keni lekurë dhe fyt të tharë, irritime hunde, kollitje të thatë apo buzë të thara. Kjo është e shpeshtë sidomos gjatë muajve të thatë të dimrit ose kur përdorim kondicioner gjatë verës.

Për shëndetin tuaj dhe të shtëpisë tuaj

 

Lagështia e ulët gjithashtu e bën ajrin të ndihet më i ftohtë se sa është në të vërtetë. Kjo mund të thaj drurin në muret dhe dyshemetë e shtëpisë tuaj. Derisa druri tkurret, mund të shkaktojë çarje në dysheme dhe çarje në pllaka .

Si funksionon?

Rrit lagështinë në një dhomë të vetme ose në tërë shtëpinë

Hidratuesi & aromatizuesi i ajrit rrit lagështinë në një dhomë të vetme ose në të gjithë shtëpinë tuaj për të siguruar komoditetin e brendshëm. Thjesht, vendoseni dhe do të bëjë punën për ju.

Kombino me fuqinë e vajrave esenciale shëruese

Aromatizuesi gjithashtu ju lejon të shtoni disa pika të vajit tuaj të preferuar për ambient më të shëndetshëm. 

 

Operim i qetë me mbrojtje për ndalje automatike

Ky hidratues përmban të integruar një dizajn që është i ndërtuar të ndaloj zhurmën dhe të qëndroj i qetë derisa operoni. Ka një sistem kontrolle dhe mbrojtje automatike për ndalje kur mbete pa ujë. 

Praktike, lehtë mirëmbahet

Dizajni modern i përshtatet çdo dhome gjumi apo hapësire në hstëpinë tuaj. Është shumë e lehtë për përdorim dhe pastrim.

 

Specifikat Teknike
Add Info Made of recyclable plastic parts
Cord: 140 cm
Operation time - full water tank: 9h
Noise: < 35dB
Rated power: 20W
Coverage area: 25 m2
Touch control system.
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star