Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Jastëk Dormeo Angel

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jastëku Angel është jastëk atraktiv, klasik dhe hipoalergjenik, një shtesë e shkëlqyeshme për çdo dhomë gjumi. Ideal për të gjitha pozitat e gjumit. I përbërë nga mikrofibrat speciale me ajrosje të përmirësuar dhe shtresë memory që i përshtatet të gjitha formave të kokës dhe qafës tuaj. Mbulesa e jastëkut lahet në 40°C. Madhësia e jastëkut është 40X60 cm.

Jastëk Dormeo Angel
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Angel është jastëk atraktiv, klasik dhe hipoalergjenik, një shtesë e shkëlqyeshme për çdo dhomë gjumi. Ideal për të gjitha pozitat e gjumit. I përbërë nga mikrofibrat speciale me ajrosje të përmirësuar dhe shtresë memory që i përshtatet të gjitha formave të kokës dhe qafës tuaj. Mbulesa e jastëkut lahet në 40°C. Madhësia e jastëkut është 40X60 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Flej si një engjull

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® janë thelbi i rehatisë që ofron jastëku Dormeo Angel pasi ato sigurojnë ajrosje, shpërndarjen e nxehtësisë dhe madje edhe xhepa të veçantë të ajrit që rrisin volumin e jastëkëve për të ofruar butësi dhe komoditet maksimal.

Këto mikrofibra të mahnitshme janë të mbështjella në një rrjet të formuar posaçërisht nga shtresa memoruese, e cila adaptohet përsosmërisht me formën e qafës dhe kokës, duke ofruar jo vetëm një pozitë të rehatshme pushimi, por edhe mbrojtje nga pluhuri, bakteret, myku etj. Trajtimi CleanEffect® do t'i ruaj netët tuaja të freskëta dhe të pastra.

Rehati për çdonjërin

Jastëku Dormeo Angel funksionon për të gjithë njerëzit, pavarësisht pozicionit tyre të gjumit. Ju mund të fleni në shpinën tuaj, anash apo në stomak derisa ky super jastëk është më përbërje të materialeve hipoalergjenike do të keni kujdesin e mirë që i duhet shëndetit tuaj – edhe nëse ju vuani nga  astma, alergjitë apo vetëm nga një jo-rehati gjatë gjumit.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Wellsleep® advanced microfobers
Dimenionet 40X60
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% polyester (with Clean Effect® Silver treatment)
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star