Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË

MBUSHI BATERITË - Deri në 70% zbritje në produktet Dormeo

Përfito deri në 70% zbritje në produktet Dormeo dhe mbushi bateritë 100%!

Aromatizues Dormeo

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Dekorues për shtëpi, që shpërndahet në çdo dhomë përmes një aromë të vetme. Vaji esencial i koncentruar, me aroma: sheqer i erëzuar, xhenxhefill ose kanellë & portokall – në një shishe 100 ml. Aromat janë jashtëzakonisht të freskëta dhe perfekte për sezonën e vjeshtës/dimrit. Lëshon vazhdimisht aroma në ajër për afro 60 ditë. Përvec të tjerash, është një dhuratë perfekte për shtëpi, festa ose mbrëmje/ahengje.

Aromatizues Dormeo
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dekorues për shtëpi, që shpërndahet në çdo dhomë përmes një aromë të vetme. Vaji esencial i koncentruar, me aroma: sheqer i erëzuar, xhenxhefill ose kanellë & portokall – në një shishe 100 ml. Aromat janë jashtëzakonisht të freskëta dhe perfekte për sezonën e vjeshtës/dimrit. Lëshon vazhdimisht aroma në ajër për afro 60 ditë. Përvec të tjerash, është një dhuratë perfekte për shtëpi, festa ose mbrëmje/ahengje.

Më shumë
Përshkrimi

Aroma të freskëta për çdo sezonë

Aromatizuesi Dormeo është një mënyrë perfekte i cili bën që shtëpia juaj të mbajë aromë festash. Vjen në formën e një shisheje elegante që shërben edhe si dekor për çdo dhomë. Është e thjeshtë: vendosi 6 shkopinjtë e kallamit në shishen me vaj esencial dhe shijoje aromën e këndshme dhe delikate që zgjatë deri në 60 ditë. Zgjedh mes tri aromave të mrekullueshme për sezonën e vjeshtës apo dimrit: Sheqer i erëzuar – e ëmbël dhe intensive, Xhenxhefil – aromë që do t’iu dërgojë mbrapa në kohë – në kuzhinën e gjyshes - ose Kanellë dhe portokall – me aromë të verës së vluar.

Mos i harxhoni paratë në sprej aromatizues, sepse Aromatizuesi Dormeo është krejt çka ju duhet:

  • Shishe elegante që përshatet si dekor në çdo dhomë
  • 100 ml vaj esencial i koncentruar
  • Gjashtë shkopinj kallami për ta shpërndarë aromën deri në 60 ditë
  • Nuk përmban flakë, sprej apo elektricitet, dhe kjo e bën një produkt shumë të sigurtë dhe ekologjik
  • Zgjedh mes tri aromave: sheqer i erëzuar, xhenxhefill ose kanellë dhe portokall
Specifikat Teknike
Add Info 100 ml
Dimenionet H 8cm x W 3.5cm x L 7.5cm
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.