Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Tepih banjo Coral

Photo
Video

Tepih për banjë me një strukture dhe dizajn 3D në pjesën e sipërme e cila jo vetëm do t'ju dhurojë ndjesinë sikur po ecni buzë detit, por gjithashtu do ti japë një pamje tjetër banjos tuaj.

Tepih banjo Coral
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Tepih për banjë me një strukture dhe dizajn 3D në pjesën e sipërme e cila jo vetëm do t'ju dhurojë ndjesinë sikur po ecni buzë detit, por gjithashtu do ti japë një pamje tjetër banjos tuaj.

Më shumë
Detajet e Produktit

Rehati dhe luks

Tepihu për banjo do t'ju jap kënaqesinë që kur të dilni nga dushi dhe të hidhni hapat mbi butësinë dhe luksin që ofron. Dizajnuar për të gjithë ju që dëshironi të përjetoni një eksperiencë sikur të ishit në një qënder spa.

Materiali memory në tepihun Dormeo i përgjigjet pozicionit, temperaturës dhe përshtatet më së miri duke ofruar sa më shumë rehati, ngrohtësi dhe butësi për këmbët tuaja. Ajo do t'ju ofrojë një ambjent të freskët dhe të pastër.

Material që nuk lejon rrëshkitjen

Në pjesën e poshtme të saj ajo është e krijuar me një material i cili nuk lejon rrëshqitjen, që është zgjidhja perfekte për të gjitha sipërfaqet, për më shumë siguri. Gjithashtu është e përshtatshme edhe për sipërfaqe të cilat kanë ngrohje qendrore e cila është e instaluar në dysheme.

Përshtatet në mënyre perfekte me shputat e këmbëve

Materiali memory përshtatet me konturet e shputave tuaja. Materiali memory në rrugicën e e tualetit Dormeo i përgjigjet pozicionit, temperaturës dhe përshtatet më së miri duke ofruar sa më shumë rehati, ngrohtësi dhe butësi për këmbët tuaja. Ajo do t'ju ofrojë një ambjent të freskët dhe të pastër.

Mbulesa e saj është e përbërë nga një material i cili përthith lagështinë dhe thahet shpejt, pjesët anësore të saj janë të trajtuara me CleanEffect®, e cila vepron kundër-bakterieve dhe pluhurave, për të siguruar higjenë dhe freski maksimale.

Bëj banjon, ambient të këndshëm

Zgjidhni midis katër ngjyrave të shkëlqyera (gjelbër, vjollcë, bezhë dhe blu të lehta) që të përputhen me stilin tuaj personal dhe ta bëjnë banjën tuaj më të gjallë.

Pse është i përsosur tepihu:

  • Rehati për këmbët
  • Thanë këmbët kur dilni nga dushi
  • Trajtim CleanEffect® për mbrojtje nga bakteret
  • Shtresë memory që i përshtatet formave të këmbëve tuaja
Specifikat Teknike
Dimenionet 50x70 cm
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

4

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Angela Parvulescu

www.dormeo.ro

14/04/2018

o parere proasta
De ce nu spuneti ce dimensiuni are?
RE:
Buna ziua! In secțiunea "informatii tehnice" regăsiți informațiile tehnice inclusiv dimensiunile covorului. Acestea sunt 50x70

1 Produkte