SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Mbrojtës i jastëkut Cotton Pillow

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 106004747 SKU: 1000126985
SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Mbrojtësi i jastëkut ju mbron nga alergjenet, grimcat e pluhurit, lengjet apo njollat. Ju siguron higjienë optimale. Pastrohet në 60℃, temperaturë që i mbyt grimcat e pluhurit. Është i ajrosshëm dhe i papërshkueshëm nga uji dhe i perberë 100% nga  pambuku. Madhësitë në dispozicion: 50x70 cm dhe i përshtatshëm për të gjithë jastëket deri në 50x70 cm.

Mbrojtës i jastëkut Cotton Pillow
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Mbrojtësi i jastëkut ju mbron nga alergjenet, grimcat e pluhurit, lengjet apo njollat. Ju siguron higjienë optimale. Pastrohet në 60℃, temperaturë që i mbyt grimcat e pluhurit. Është i ajrosshëm dhe i papërshkueshëm nga uji dhe i perberë 100% nga  pambuku. Madhësitë në dispozicion: 50x70 cm dhe i përshtatshëm për të gjithë jastëket deri në 50x70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Mbroni jastëkun tuaj dhe zgjasni jetën e tij

Mbrojtësi i jastëkut nga pambuku siguron një mbrojtje të plotë kundër alergeneve, marimangave pluhur, lobeve, baktereve, djersitjes dhe njollave. Përveç zgjatjes së jetës së jastëkut gjithashtu siguron një higjienë shembullore dhe ndihmon në krijimin e një zone gjumi pa alergji.

Shtresa mbrojtëse me pambuk natyral plotësisht e papërshkueshme nga uji 

Mbrojtës i rehatshme, 100% pambuk natyral, në shtresën e poshtme poliuretan, siguron një pengesë krejtësisht të papërshkueshme nga uji kundër lëngjeve dhe njollave, duke siguruar gjumë të pastër dhe natyral falë sipërfaqes së butë dhe të këndshme.

Rekomandohet sidomos për lëkurën e ndjeshme

Pambuku është ideal për lëkurë të ndjeshme dhe krijon mirëqenie dhe kënaqësi të përsosur.

100% i ajrosshëm, i qëndrueshëm dhe i fortë

Natyral dhe i qëndrueshëm me përbërje pambuku shkon krah për krah me butësinë, rehatinë dhe freskinë.

Trajtim me fibrën antibakteriale Silpure®

Pambuku i këtij mbrojtësi Dormeo trajtohet me Silpure® - bazohet në vetitë natyrale anti-bakteriale të argjendit, që siguron freski të qëndrueshme. Kjo mbrojtje e padukshme funksionon edhe pas shumë përdorimeve.

Mund të lahet në 60 °C

Mbrojtësi i jastëkut është i përbërë 100% nga pambuku dhe mund të lahet në 60 °C.

Specifikat Teknike
Dimensionet 50 x 70cm
Linja Dormeo Comfort
Material pambuk, PE
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star