Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Batanije Cotton Terry

Photo
Video
-40%

Shijoni ditë dhe net më të rehatshme gjatë muajve të ngrohtë, me batanijen Cotton Terry, e punuar 100% nga pambuku turk. Kjo batanije është mënyrë e përsosur për t'ju mbajtur freskët dhe thatë gjatë natës. Ideale për t'u përdorur si mbulesë dekorative, kur shtriheni për relaks në divan, për plazh, kamping apo piknik. Në dispozicion në 2 madhësi dhe 5 ngjyra verore.

Mbushe shpinë plot, se kjo ofertë vjen veç 1 herë në mot!
Batanije Cotton Terry

Nga Çmimi i rregullt: 39,90 € Nga


Çmimi special: 23,94 € Nga

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni ditë dhe net më të rehatshme gjatë muajve të ngrohtë, me batanijen Cotton Terry, e punuar 100% nga pambuku turk. Kjo batanije është mënyrë e përsosur për t'ju mbajtur freskët dhe thatë gjatë natës. Ideale për t'u përdorur si mbulesë dekorative, kur shtriheni për relaks në divan, për plazh, kamping apo piknik. Në dispozicion në 2 madhësi dhe 5 ngjyra verore.

Më shumë
Përshkrimi

Bëhuni gati për një verë më të rehatshme

Mjaft u zgjuat të mbigrohur ose të djersitur gjatë verës – është koha ta përdorni batanijen Cotton Terry. Rifreskoni shtratin, për higjienë të plotë dhe sigurohuni që keni batanijen e përshtatshme për verë.

Në dispozicion në dy madhësi dhe pesë ngjyra, kjo batanije është mënyrë e lehtë për të sjellë më shumë rehati dhe elegancë në dhomën tuaj, por edhe jashtë saj.

 • Batanije Cotton Terry
 • Batanije Cotton Terry

E gjithanshme dhe praktike, për brenda dhe jashtë

 • Ju ofron ndjesi të këndshme dhe rehatie kur mbuloheni me të gjatë natës, apo gjatë ditës për një sy gjumë.
 • Përdoreni si mbulesë për të shtuar më shumë stil në dhomë apo për ta rifreskuar pamjen e një divani të vjetër.
 • E përsosur për ta shtruar kur rreziteni, kur bëni piknik apo shkoni në kamping ose hiking.
 • Mbështilluni me të për ngrohtësi shtesë gjatë ditëve të flladitshme pranverore ose për t’u mbrojtur nga dielli gjatë ditëve të ngrohta verore.
 • JMbajeni një në veturë, për raste të ndryshme gjatë udhëtimeve.
Batanije Cotton Terry

Luksi i pambukut turk

Fijet e buta dhe të plota të batanijes Terry janë punuar prej 100% pambukut origjinal turk, pambuk premium me fibra të zgjatura, i kultivuar ekskluzivisht në Rajonin e Egjeut.

 • I ajrosshëm dhe me veti për ta larguar lagështinë nga trupi, që ju të qëndroni të freskët dhe rehat.
 • Jo-statik dhe hipoalergjenik, i përshtatshëm për shumicën e lëkurave të ndjeshme.
 • I fortë, andaj do të qëndrojë gjatë pa u ndarë.
 • I qëndrueshëm dhe mirëmbahet lehtë.
Batanije Cotton Terry

5 ngjyra tërheqëse verore dhe 2 madhësi

Batanija Terry është në dispozicion në 5 ngjyra të lezetshme verore, që do t’i shtojnë më shumë stil çdo shtëpie.

 • Ngjyrë mjedre
 • Mente
 • E kaltër e detit
 • E verdhë
 • Teget / e bardhë

Është në dispozicion në dy madhësi: 130x190 dhe 200x200cm, pra mund të përdoret për shtretër njësh dhe dysh. Mund të lahet në rrobalarëse në 60°C.

Batanije Cotton Terry
Specifikat Teknike
Dimenionet 130x90cm; 200x200cm
Mbështjellësi 100% cotton
Programi Dormeo dhoma ndejës
Sezoni verë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star