Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË

MBUSHI BATERITË - Deri në 70% zbritje në produktet Dormeo

Përfito deri në 70% zbritje në produktet Dormeo dhe mbushi bateritë 100%!

Jastëk & Batanije 2në1

Photo
Video
-50%
Një batanije komode që lehtë mund të shndërrohet në një jastëk të rehatshëm. E mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep ®, të buta dhe të lehta, do të jetë zgjedhja e përkryer për një pushim në natyrë. Mund të përdoret si mbulesë mbi shtrat apo sofa. Dimensionet: 140x200 cm, kur paloset: 45x45 cm. E disponueshme në 2 ngjyra tërheqëse.
Jastëk & Batanije 2në1

Çmimi i rregullt: 47,98 €


Çmimi special: 23,99 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë
Një batanije komode që lehtë mund të shndërrohet në një jastëk të rehatshëm. E mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep ®, të buta dhe të lehta, do të jetë zgjedhja e përkryer për një pushim në natyrë. Mund të përdoret si mbulesë mbi shtrat apo sofa. Dimensionet: 140x200 cm, kur paloset: 45x45 cm. E disponueshme në 2 ngjyra tërheqëse.
Më shumë
Përshkrimi

Për çdo sezonë

Batanija komode Dormeo 2në1 do t'ju ngrohë në mbrëmje të ftohta, por mund të përdoret gjithashtu si jastëk, mbulesë, batanije pikniku ose ngrohëse për këmbë. Të gjitha këto përdorime falë dizajnit praktik.

Ju mund ta përdorni atë kudo dhe kurdoherë që dëshironi: gjatë punës në kompjuter, duke bërë detyrat e shtëpisë, duke qëndruar në shtrat ose në natyrë. Dizajni universal, nga ana tjetër, e bën atë një dekor të shkëlqyeshëm shtëpie.

Batanije & Jastek 2ne1

Praktike dhe e lehtë për pastrim

Batanija & Jastëku 2në1 është e mbushur me një shtresë të hollë Wellsleep®, mikrofibra të lehta që do t'ju japin ngrohtësi dhe komoditet në çdo situatë. Shtresa e sipërme ka pelhurë të këndshme për prekje.

Batanije është në dispozicion në dy ngjyra:  kuqe dhe kafe. Ju mund të lani në 60 ° C. Dimensionet e përgjithshme: 140x200 cm, pas palosjes: 45x45 cm.

Batanije & Jastek 2ne1
Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.