Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Karrige Dormeo që paloset Cozy

Photo
Video

Karrige në formë fluture e rehatshme dhe e palosshme, thjesht një zgjidhje e shkëlqyeshme portative. E bërë nga jashtë me materiale të veçanta prej pelushi dhe mbushje prej materialit memory. Ndjehuni komod kur jeni duke lexuar, studiuar ose shikuar një film. Mirëmbahet lehtë. E disponueshme në 2 ngjyra. Kapaciteti i peshës: 110 kg.

Karrige Dormeo që paloset Cozy
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Karrige në formë fluture e rehatshme dhe e palosshme, thjesht një zgjidhje e shkëlqyeshme portative. E bërë nga jashtë me materiale të veçanta prej pelushi dhe mbushje prej materialit memory. Ndjehuni komod kur jeni duke lexuar, studiuar ose shikuar një film. Mirëmbahet lehtë. E disponueshme në 2 ngjyra. Kapaciteti i peshës: 110 kg.

Më shumë
Detajet e Produktit

Super e rehatshme, për çdo rast

Karrigia Dormeo ofron butësi të parezistueshme, e përbërë nga një material i butë si pellush do t'ju ofrojë rehati të paimagjinueshme derisa lexoni, studioni apo kur jeni duke shikuar nje film. Kjo karrige ofron shumë rehati, dhe do të jetë padyshim vendi juaj i preferuar, kur dëshironi të pushoni apo relaksoheni.

Zgjidhje praktike për çdo shtëpi

Karrigia Dormeo është shumë praktike për të dy hapësirat, të brendshme apo të jashtme,  mund të paloset dhe ju mund ta levizni dhe ta vendosni ku do që dëshironi.

E disponueshme në dy ngjyra shumë të bukura: kremë dhe hiri të cilat kombinohen lehtësisht me çdo dekorim tuajin.

Specifikat Teknike
Dimenionet 82,5 cm H x 86,4 cm W x 71,1 cm D
Karakteristika të tjera Seat height: 43,2 cm
Material metal, polyester, shpuzë memoruese
Ngjyrat e disponueshme bezhë, hiri
Pasha maksimale e përdoruesit 110 kg
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star