SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Kornizë shtrati Dolce

Photo
Video

Kornizë shtrati luksoze, që i jep pamje magjepse dhomës tuaj të gjumit. Montohet dhe lëvizet lehtë. Korniza ka ngjyrë hiri të lehtë dhe është në dispozicion në 4 dimensione: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 cm. 2 vjet garancion.

Kornizë shtrati Dolce
Nga 499,90 € Nga
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Kornizë shtrati luksoze, që i jep pamje magjepse dhomës tuaj të gjumit. Montohet dhe lëvizet lehtë. Korniza ka ngjyrë hiri të lehtë dhe është në dispozicion në 4 dimensione: 90x200, 140x200, 160x200,180x200 cm. 2 vjet garancion.

Më shumë
Përshkrimi

Ëndërra të ëmbla në krevat me 5-yje

Sillni pamjen luksoze të dhomave të hoteleve me 5 yje në dhomën tuaj të gjumit me kornizën Dolce! Krevati është pjesa qendrore e dhomës tuaj të gjumit dhe për këtë arsye duhet t'i kushtoni të njëjtën vëmendje edhe cilësisë së tij, ashtu si modelit të tij. Kornizat e krevateve Dolce vijnë me një material shumë cilësor me dizajn luksoz duke siguruar një pamje unike.

Ngjyrë elegante me një model klasik

Korniza e shtratit Dormeo Dolce është dizajnuar në një ngjyrë elegante hiri dhe ka një pamje klasike luksoze. Krevati qëndron në këmbë të larta 4 cm për qarkullim më të mirë të ajrit dhe ambient të freskët të gjumit. Siç premton edhe vet emri, do të ëndërroni ëndrrat më të ëmbla gjatë gjithë natës - falë ndërtimit cilvsor nuk do të ketë lëkundje të zhurmshme kurdo që ndërroni anën.

Materiale cilësore, për netë paqësore

Për kornizën e shtratit Dolce kemi zgjedhur materialet më të mira dhe më moderne. Është bërë nga grimca dërrase me shkumë poliuretani dhe mbulohet nga poliester me cilësi të lartë. Për lehtësinë tuaj maksimale, korniza e shtratit vjen në 4 dimensione, për të përshtatur dyshekun tuaj të vjetër ose për të akomoduar lehtësisht atë të ri: 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm dhe 180x200 cm. Për këtë kornizë shtrati, ne ofrojmë garancion 2 vjeçar.

Dormeo Dolce Bed Frame Light Grey

Stabilitet maksimal i mbështjellë me një pamje luksoze

Kornizat Docle montohen lehtë dhe vendosen në dhomën tuaj të gjumit brenda disa minutave. Thjesht bashkoni së bashku 4 pjesët e krevatin dhe gjithëçka është gati. Për stabilitet maksimal, ne kemi shtuar këmbët mbështetëse qendrore në dimensione më të mëdha të kornizës së shtratit (140, 160, 200 x 200) për të mbajtur në mënyrë stabile flexat dhe dyshekun.

198/178/158/108 cm

106 cm

223 cm

30 cm

22 cm

4 cm

Dormeo Dolce Bed Frame Light Grey

8-9 cm

8-9 cm

Dormeo Dolce Bed Frame Light Grey
Informata shtesë

Paketimi

Kornizat Dolce vijnë në dy paketime. Paketimi zgjidhet me kujdes dhe bëhet në atë mënyrë që mundëson dërgesën përmes postës standarde.

Shënim: mbajtëset dhe dysheku nuk përfshihen, por ju mund t'i blini ato në dyqanet tona.

Mbajtëset e dyshekut në dispozicion:

Specifikat Teknike
Dimensionet Bedframes are available in 4 dimension: 90x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm and 180x200 cm.
Material 100% polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star