Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

White Sales

White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Jorgan Dreamspace

Photo
Video
-25%

Jorgani Dreamspace është i dizajnuar në veqanti për fëmijët. I bërë nga mikrofibrat e avansuara me pambuk është i butë, i ngrohtë dhe i shoqërueshëm ndaj lekurës së fëmijëve. I ajrosshëm dhe termorregullativ i siguron fëmijës tuaj një gjumë të qetë gjatë gjithë vitit. Dizajn unik nga Klavdija Peperko. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia: 140x200 cm

Jorgan Dreamspace

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 29,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Stock: 1
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Dreamspace është i dizajnuar në veqanti për fëmijët. I bërë nga mikrofibrat e avansuara me pambuk është i butë, i ngrohtë dhe i shoqërueshëm ndaj lekurës së fëmijëve. I ajrosshëm dhe termorregullativ i siguron fëmijës tuaj një gjumë të qetë gjatë gjithë vitit. Dizajn unik nga Klavdija Peperko. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia: 140x200 cm

Më shumë
Përshkrimi

Engjujt tuaj të vegjël meritojnë gjumë si në parajsë

Dhuroni fëmijës tuaj gjumë si në përralla me jorganin Dormeo Dreamspace. I mbushur me mikrofibrat e avansuara Wellsleep®  siguron që jorgani është 100% i ajrosshëm dhe ekstremisht i butë. Kjo strukturë unike e këtij materiali krijon xhepa- ajri, gjë që shton ekstra volum në jorgan, duke krijuar ndjenjën sikur po flini në re.

Dreamspace Duvet

Jorgan i ajrosshëm që do të përmirësoj gjumin e fëmijëve tuaj

Duke ju falenderuar materialeve të përdorura, ky jorgan i ajrosshëm mund të përdoret gjatë gjithë vitit, duke mbajtur fëmijët tuaj ngrohtë dhe me thatësinë e duhur. Mbështjellësi i jorganit është i përbërë 100% nga fibrat natyrale të pambukut për ekstra qëndrueshmëri dhe fortësi. Pambuku është gjithashtu shumë i butë për prekje dhe i shoqërueshëm ndaj lekurës së fëmijës tuaj. Jorgani Dormeo Dreamspace mund të lahet në 40°C dhe është i disponueshëm në dimensionin 140x200 cm.

Dreamspace Duvet

Lejoni fëmijët tuaj të ëndërrojnë shumë dhe të arrijnë yjet

Dizajnet e koleksionit Dormeo Dreamspace janë ideale dhe i frymëzojnë të vegjlit tuaj të ëndërrojnë me guxim dhe të arrijnë tek yjet. Dizajni është bërë nga një dizajnere e re Klavdija, një fituese e konkursit ndërkombëtar të dizajnit Dormeo, e cila fton fëmijët tuaj të flenë nën yje pa u larguar nga dhoma e tyre.

Dreamspace Bedding Set
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Grow
Programi Dormeo fëmijë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!