Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk Klasik Dreamspace

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jastëku klasik Dreamspace është në veqanti i dizajnuar për femijët. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut në bazë të nevojave të femijës tuaj. Për të gjitha llojet e gjumashave. I berë nga fibrat speciale dhe pambuku. Me dizajn të këndshëm nga Klavdija Peperko. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 40X60 cm.

Jastëk Klasik Dreamspace
24,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Dreamspace është në veqanti i dizajnuar për femijët. Ju mund të rregulloni lartësinë e jastëkut në bazë të nevojave të femijës tuaj. Për të gjitha llojet e gjumashave. I berë nga fibrat speciale dhe pambuku. Me dizajn të këndshëm nga Klavdija Peperko. Lahet në 60°C, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 40X60 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëk i ajrosshëm për ëndërrimtar të mëdhenj

Bëj që fëmija juaj të fle në universin përplot planete dhe yje dhe të ëndërroj shumë. Jastëku klasik nga koleksioni Dormeo Dreamspace është i mbushur me mikrofibrat e avansuara Wellsleep®, që sigurojnë që jastëku është shumë i ajrosshëm dhe ekstremisht i butë. Mbështjellësi është I përbërë 100% nga pambuku që siguron qëndrueshmëri dhe prekje të butë.

Dreamspace Pillow Classic

Jastëk i përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit

Jastëku Dormeo Dreamspace është I përshtatshëm për të gjitha llojet e gjumashëve. Ka një zinxhirë anash që ju lejon të rregulloni sasinë e mbushjes dhe të ndryshoni lartësinë e jastëkut duke ju përshtatur nevojave dhe pozicioneve të gjumit. I gjithë jastëku  mund të lahet në 40°C të përmirësoj pastërtinë dhe të krijoj një mjedis gjumi të freskët. Vie në dimensionin klasik 40 x 60 cm.

Dreamspace Pillow Classic

Lejoni femijët tuaj të ëndërrojnë shumë dhe të arrijnë yjet

Dizajnet e koleksionit Dormeo Dreamspace janë ideale dhe i frymëzojnë të vegjlit tuaj të ëndërrojnë me guxim dhe të arrijnë tek yjet. Dizajni është bërë nga një dizajnere e re Klavdija, një fituese e konkursit ndërkombëtar të dizajnit Dormeo, e cila fton fëmijët tuaj të flenë nën yje pa u larguar nga dhoma e tyre.

Dreamspace Bedding Set
Specifikat Teknike
Dimenionet 40x60 cm
Linja Dormeo Grow
Pillow type klasike
Programi Dormeo fëmijë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star