Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Dyshek Ecocell Plus

Photo
Video
Dysheku Dormeo Ecocell PLUS është një dyshek i ri në portfolion e Dormeos që siguron përvojë të shëndetshme dhe cilësore gjumi. Me lartësi 16 cm është bërë nga sfungjeri Ecocell që ofron mbështetje të shkëlqyeshme dhe rehati gjatë gjumit. I përshtatet formës dhe peshës së trupit tuaj duke siguruar mbështetje dhe rehati për të gjitha zonat e trupit.
Dyshek Ecocell Plus
Nga 309,90 € Nga
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë
Dysheku Dormeo Ecocell PLUS është një dyshek i ri në portfolion e Dormeos që siguron përvojë të shëndetshme dhe cilësore gjumi. Me lartësi 16 cm është bërë nga sfungjeri Ecocell që ofron mbështetje të shkëlqyeshme dhe rehati gjatë gjumit. I përshtatet formës dhe peshës së trupit tuaj duke siguruar mbështetje dhe rehati për të gjitha zonat e trupit.
Më shumë
Përshkrimi
 • Për netë të qeta

  Ecocell® është gjenerata më e re që ju siguron komfort të shkëlqyeshëm gjatë gjumit dhe qarkullim të ajrit. 

 • Trajtim CleanEffect®

  Ky trajtim e bënë këtë dyshek anti-bakterial dhe anti-pluhur. Gjithashtu siguron që dysheku të qëndroj i freskët dhe pa aroma.

 • Blej online

  Blej online me çmimet dhe ofertat e njejta si në dyqane. Ne ju sjellim dyshekun në derë të shtëpisë. Dysheku është i vakumuar që të mbrohet nga faktorën e jashtëm.

Dyshek suportiv dhe i ajrosshëm


Dysheku Dormeo Ecocell është i rehatshëm dhe mbështetës dhe i dizajnuar në mënyrë që të mbështes qafën, anët dhe në veqanti shpinën tuaj. 

Lartësia totale e dyshekut është 16 cm. Për shkak të strukturës së veçantë të ndërtimit, me kanale të hapura ofron shumë ajrosje, duke i siguruar ventilim të përsosur gjithë dyshekut. Ka trajtim CleanEffect®, që siguron mbrojtje antibakteriale dhe mbrojtje kundër marimangave të pluhurit. 

Dyshek Dormeo Ecocell

Mbrojtje CleanEffect®, për higjienë të shtuar

Falë trajtimit CleanEffect®, dyshekët Dormeo Ecocell ndihmojnë në krijimin e një mjedisi higjienik për gjumë, me mbrojtje nga bakteret, mikrobet, marimangat e pluhurit dhe aromat e bezdisshme. Dysheku Ecocell Plus, ka:

 • ajrosje të jashtzakonshme
 • elasticitet permanent - i përshtatet formave të trupit tuaj,
 • mbështjellësi hiqet dhe mund të pastrohet.
Dyshek Dormeo Ecocell

 

Material me sistem AirX, i përsosur për personat që vuajnë nga alergjit apo astma

Materiali me sistem AirX që përfshihet në mënyrë inovative në pjesët anësore të mbulesës së dyshekut dhe në pjesën e poshtme lejon ajrin të rrjedhë nëpër dyshek, duke e mbajtur gjithmonë të freskët dhe të thatë.

 • Në dispozicion në dy dimensione 90x200 & 160x200
 • Mbështjellësi mund të paloset dhe të lahet në makinëlarëse.

4 hapa të lehtë për ta hapur dhe përdorur

 • Me kujdes prisni qesen e jashtme me gersherë duke u kujdesur që të mos e dëmtoni brendësinë e dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • Hapni dyshekun e vakumuar dhe shtrijeni mbi korniza

 • Priteni me kujdes qesen plastike tek skajet dhe do të vëreni sesi dysheku menjëherë fillon të fryhet. Largoni qesen plastike.

 • Dysheku do të fitoj formën e tij të plotë deri në 6 orë.

Informata shtesë
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Fortësia i fortë
Lartësia 16 cm
Linja Dormeo Comfort
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star