Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ngrohëse elektrike

Photo
Video

Ngrohësja elektrike Dormeo është një zgjidhje e shkëlqyeshme për ngrohjen e këmbëve. E përkryer edhe për trajtimin e tendosjes së muskujve të shpinës, ngërçeve muskulore, dhimbjeve dhe ngurtësisë në qafë ose shpatullave tuaja. Ka një kontrollues me 3 nivele për të rregulluar nivelin e nxehtësisë. Ngrohje e shpejtë dhe batanije praktike.

Ngrohëse elektrike
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ngrohësja elektrike Dormeo është një zgjidhje e shkëlqyeshme për ngrohjen e këmbëve. E përkryer edhe për trajtimin e tendosjes së muskujve të shpinës, ngërçeve muskulore, dhimbjeve dhe ngurtësisë në qafë ose shpatullave tuaja. Ka një kontrollues me 3 nivele për të rregulluar nivelin e nxehtësisë. Ngrohje e shpejtë dhe batanije praktike.

Më shumë
Detajet e Produktit

Ngrohësi elektrik Dormeo, zgjidhja ideale për dhimbjet dhe muskujt e lodhur

Kur vjen puna tek dhimbjet dhe lodhjet, ngrohësi elektrik Dormeo ju ofron qetësi dhe çlodhje. Dizajni dhe forma e tij e bëjnë perfekte për trajtimin e:

Electric Warmer Xmas

Shpinës: Nese keni dhimbje shpine mos kërkoni produkt tjetër.

Electric Warmer Xmas

Këmbëve të ftohta dhe të lodhura: Qetëson dhe ngrohë këmbët, ndihmon në qarkullimin e gjaku dhe artritit. 

Electric Warmer Xmas

Qafës dhe shpatullave: Ju mund ta hidhni atë mbi shpatulla dhe menjëherë do të ndjeni ndryshimin.

Electric Warmer Xmas

Ngërçeve të muskujve: Ngrohësi elektrik është shumë i mirë për qetësimin e muskujve të lodhur.

Ky ngrohës mund të përdoret në çdo moment dhe kudo që ju dëshironi. Ju gjithashtu mund ta mbani edhe tek këmbët kur qëndroni shtrirë. Ka funksione të ndryshme nxehtësie dhe material shumë të këndshëm. Komandohet me pult dhe ka funksion fikje automatike pas 2 orësh. Mjaftueshem e madhe, ju mund ta përdorni së bashku me partnerin.

Pse duhet të zgjidhni ngrohësin elektrik?

 • Mund të përdoret për shpinën, qafën, barkun, krahët, këmbët
 • Me xhep për të futur këmbët
 • Madhësi 50x70 cm
 • Ideale për tu përdorur çdo ditë
 • Me material shumë të butë
 • Me 3 funksione nxehtësie (i ulët, mesatar, i lartë)
 • Ngrohet shpejtë
 • Pult i cili mund të hiqet
 • Lahet me dorë
 • Me fikje automatike
Electric Warmer Xmas

Përdorni terapinë me ngrohje për të lehtësuar dhimbjet dhe lodhjen e muskujve. Ngrohja ndihmon në qarkullimin e gjakut. Kjo do të ndihmojë në qetësimin e muskujve. Aplikimi i nxehtësisë në të njëjtën kohë do të rris fleksibilitetin, reduktoj dhimbjet e kyçeve dhe muskujve. Zgjidhje jo shumë e shtrenjtë dhe shume efektive për këdo që nuk dëshiron të marrë ilaçe për qetësimin e dhimbjeve.

Specifikat Teknike
Dimenionet 50x70 cm
Karakteristika të tjera Voltage: 230 V; Power: 16 W
Material polyester
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star