Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

White Sales

White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Seti i çarçafëve Fairy Forest

Photo
Video
-25%

Seti i çarçafëve për fëmijë vjen në dy modele - kaltër për djem dhe rozë për vajza. Në njërën anë ka dizajn të bukur të animuar me macet dhe lepurush në pyll ndërsa ana tjetër ka një model të qetë gjeometrik. I përbërë 100% nga pambuku për një ndjesi natyrale dhe të butë. Madhësia 140x200 cm & këllëfi jastëkut 50x70 cm.

Seti i çarçafëve Fairy Forest

Çmimi i rregullt: 34,90 €


Çmimi special: 26,18 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve për fëmijë vjen në dy modele - kaltër për djem dhe rozë për vajza. Në njërën anë ka dizajn të bukur të animuar me macet dhe lepurush në pyll ndërsa ana tjetër ka një model të qetë gjeometrik. I përbërë 100% nga pambuku për një ndjesi natyrale dhe të butë. Madhësia 140x200 cm & këllëfi jastëkut 50x70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Dhomë gjumi e shëndritshme për gjumë paqësor

Fëmijët tuaj me siguri do të bien në dashuri me setin tonë të ri të çarçafëve Dormeo Fairy Forest. Dizajn i bukur me yje që shkëlqejnë në errësirë! Jo më ëndrra të këqija dhe tani skeni më pse të flini me dritë ndezur - dhoma do të jetë e ndriçuar nga yjet, fëmijët tuaj do të bëjnë një gjumë të qetë e plotë ëndrra të bukura.

Set i çarçafëve plot ngjyra për dhomën e fëmijëve

Seti i çarçafëve për fëmijë vjen në dy modele - kaltër për djem dhe rozë për vajza. Në njërën anë ka një dizajn të bukur të animuar me macet dhe lepurush në pyll ndërsa ana tjetër ka një model të qetë gjeometrik. Duke qënë se ky set ka dy anë, ju lehtësisht mund ta kombinoni dhe vendosni sipas dëshirës për të krijuar 4 pamje të ndryshme me një set të vetëm.

Set i butë dhe i ngrohtë

Kur bëhet fjalë për setet e çarçafëve, vetëm një gjë ka rëndësi me të vërtetët dhe ajo është - rehatia. Kjo është arsyeja pse ky set është super i butë dhe komod dhe u jep fëmijëve tuaj një gjumë të mirë gjate natës. I përbërë 100% nga pambuku për ndjesi natyrale dhe të butë. Shumë i lehtë për tu mirëmbajtur - mund ta lani në 40 °C. Madhësia 140x200 cm & këllëfi jastëkut 50x70 cm.

Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme kaltër, rozë
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!