Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Tepih për banjo Fantasia

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Përjetoni përqafimin e rehatisë dhe butësisë me tepihun Fantasia. Me përbërje nga shkuma memory dhe me veti thithëse të shpejta. Me anën anti-rrëshqitëse gjithmonë qëndron në vend. I përshtatshëm edhe për sipërfaqet me ngrohje nën dysheme. Madhësia: 50x70 cm. I disponueshëm në 2 ngjyra: ngjyrë kremë dhe e kaltër e lehtë. Lahet në 30 °C

Tepih për banjo Fantasia
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Përjetoni përqafimin e rehatisë dhe butësisë me tepihun Fantasia. Me përbërje nga shkuma memory dhe me veti thithëse të shpejta. Me anën anti-rrëshqitëse gjithmonë qëndron në vend. I përshtatshëm edhe për sipërfaqet me ngrohje nën dysheme. Madhësia: 50x70 cm. I disponueshëm në 2 ngjyra: ngjyrë kremë dhe e kaltër e lehtë. Lahet në 30 °C

Më shumë
Detajet e Produktit

Hapi nga vaska juaj mbi një rehati luksoze

Tepihu për banjo Dormeo Fantasia ofron ndjenjë të këndshme nën këmbët tuaja dhe ju mban thatë dhe komod çdo herë që dilni nga dushi. Është projektuar për të gjithë ju që dëshironi të trajtoni veten në një eksperiencë spa në banjon e shtëpisë. Tepihu vjen në dy ngjyra të bukura për një ndjenjë të personalizuar për banjo tuaj - kremë për të shkuar me të gjitha stilet e banjos dhe e kaltër e lehtë për një pamje më të guximshme dhe të freskët.

Siguri në çdo hap dhe higjienë maksimale 

Tepihu i banjos Fantasia ka një bazë të butë prej shkumës memory që ofron ndjesi të rehatshme, të ngrohtë dhe të butë nën këmbët tuaja. Mbulesa është bërë nga material thithës që thahet shpejtë dhe trajtohet me CleanEffect®, dmth është anti-bakterial dhe anti-pluhur, duke siguruar higjienë maksimale. Pikat anti-rrëshqitëse në anën e poshtme sigurojnë që tepihu të qëndroj në mënyrë të vendosur dhe të sigurt në dysheme. Është gjithashtu i përshtatshëm për sipërfaqet me ngrohje nën dysheme. Dimensioni në dispozicion 50x70 cm.

Pasuroni banjon tuaj me koleksionin e ri Fantasia

Dormeo prezenton koleksionin e ri Fantasia të specializuar në pajisje moderne për banjo, që ju ofron produkte funksionale dhe me stil klasik. Koleksioni Fantasia ofron një gamë të përshtatshme të produkteve në ngjyra dhe dizajn. Krijoni një pamje të personalizuar banjos tuaj me peshqirë, mantel banjo, tepih banjo, shporta rrobash dhe perde për vaskë, të gjitha nga linja Fantasia.

Specifikat Teknike
Dimenionet 50x70 cm
Material 100% polyester
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star