Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Mantel banjo Fantasia

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Manteli i banjos Fantasia është super-absorbues dhe i qëndrueshëm. I bërë prej pambukut jashtëzakonisht të butë. Pavarësisht a do ta përdorni pas dushit tuaj, derisa po shijoni një mëngjes të zgjatur fundjave, ose si një mbulesë ngrohje para kohës së gjumit, është një veshje që patjetër duhet ta keni. Lahet në 60 °C, temperatura që vret marimangat e pluhurit. 2 ngjyra dhe 3 madhësi.

Mantel banjo Fantasia
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Manteli i banjos Fantasia është super-absorbues dhe i qëndrueshëm. I bërë prej pambukut jashtëzakonisht të butë. Pavarësisht a do ta përdorni pas dushit tuaj, derisa po shijoni një mëngjes të zgjatur fundjave, ose si një mbulesë ngrohje para kohës së gjumit, është një veshje që patjetër duhet ta keni. Lahet në 60 °C, temperatura që vret marimangat e pluhurit. 2 ngjyra dhe 3 madhësi.

Më shumë
Përshkrimi

Ndjehuni i përkëdhelur në shtëpi

Llastoni vetën tuaj pas dushit apo banjës me Dormeo FANTASIA. Është bërë 100% prej pambuku, material ekstremisht i ngrohtë dhe i butë në prekje Kjo fibër natyrale e pambukut është shumë e qëndrueshme dhe ka absorbim të madh të lagështisë dhe është materiali më i mirë për njerëzit që vuajnë nga astma ose alergjitë ose kanë lëkurë të ndjeshme.

Butësi dhe ngrohtësi për një eksperiencë SPA

Manteli i banjos Fantasia është në dispozicion në dy ngjyra – kremë elegante t’i përshtatet çdo stili dhe e kaltër e lehtë për një pamje të freskët . Ka një kapuq dhe mbyllje me pullë perfundi qafës që të ju jap një mbështjellje të ngrohtë si dhe dy xhepa për nevoja esenciale që mund t’i keni. Rroba e banjos lahet në  60°C dhe është në dispozicion në 3 madhësi unisex: S, M, L.

Pasuroni banjon tuaj me koleksionin e ri Fantasia

Dormeo prezenton koleksionin e ri Fantasia të specializuar në pajisje moderne për banjo, që ju ofron produkte funksionale dhe me stil klasik. Koleksioni Fantasia ofron një gamë të përshtatshme të produkteve në ngjyra dhe dizajn. Krijoni një pamje të personalizuar banjos tuaj me peshqirë, mantel banjo, tepih banjo, shporta rrobash dhe perde për vaskë, të gjitha nga linja Fantasia.

Specifikat Teknike
Material 100% cotton
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star