Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shporta e rrobave Fantasia

Photo
Video

Mbani rrobat pastër, të organizuara dhe shtoni një dizajn elegant hapësirës ku do ta lini këtë shportë të palosshme të rrobave. E përkryer për banjo, dollap ose garderobën tuaj, paloset kur nuk është në përdorim për mbajtje dhe ruajtje të lehtë.

Shporta e rrobave Fantasia
9,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbani rrobat pastër, të organizuara dhe shtoni një dizajn elegant hapësirës ku do ta lini këtë shportë të palosshme të rrobave. E përkryer për banjo, dollap ose garderobën tuaj, paloset kur nuk është në përdorim për mbajtje dhe ruajtje të lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

Shtesë e shkëlqyeshme në çdo dekorim të shtëpisë

Kompletoni dizajnin e banjos tuaj me shportën e rrobave praktike dhe plot stil Dormeo Fantasia. Me mundësi zgjedhje nga dy ngjyra – kremë elegante me një model modern që i përshtatet cdo stili apo e kaltër e lehtë për një pamje të freskët dhe një dekor të përsosur shtëpie. Si në banjo, përshtatet shumë edhe me dhomat e tjera nëse ju nevojitet për të magazinuar lodra, rroba apo aksesor të tjerë.

Praktik dhe i lehtë për përdorim

Shporta për rroba Dormeo Fantasia është e përbërë nga poliesteri i qëndrueshëm gjë që e bënë shumë me të lehtë në peshë dhe më të lehtë për levizje. E lehtë për përdorim dhe magazinim kur nuk ju duhet. Kjo shportë e rrobave përmban një dorezë praktike dhe sistem mbyllje të lehtë për përdorim. Nëse ju duhet ta pastroni, vetëm përdorni një leckë. Dimensioni 38x49 cm.

Pasuroni banjon tuaj me koleksionin e ri Fantasia

Dormeo prezenton koleksionin e ri Fantasia të specializuar në pajisje moderne për banjo, që ju ofron produkte funksionale dhe me stil klasik. Koleksioni Fantasia ofron një gamë të përshtatshme të produkteve në ngjyra dhe dizajn. Krijoni një pamje të personalizuar banjos tuaj me peshqirë, mantel banjo, tepih banjo, shporta rrobash dhe perde për vaskë, të gjitha nga linja Fantasia.

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star