Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Seti i jorganëve Four Seasons

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Setin e jorganëve Four Seasons ju mund të përdorni gjatë gjithë vitit. Ai përbëhet nga 2 jorgan elegante me trashësi të ndryshme: me të hollë për verë, më të trashë për sezonat kalimtare ose të bashkuar për kohën e dimrit. Super të butë, të ajrosshëm, hipoalergjenik dhe të duhurit edhe për lëkurë të ndjeshme. Mund të lahen plotësisht në 60 °C, temperaturë kjo që vret pluhurin dhe marimangat. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Festojmë ditën botërore të gjumit
Seti i jorganëve Four Seasons
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Setin e jorganëve Four Seasons ju mund të përdorni gjatë gjithë vitit. Ai përbëhet nga 2 jorgan elegante me trashësi të ndryshme: me të hollë për verë, më të trashë për sezonat kalimtare ose të bashkuar për kohën e dimrit. Super të butë, të ajrosshëm, hipoalergjenik dhe të duhurit edhe për lëkurë të ndjeshme. Mund të lahen plotësisht në 60 °C, temperaturë kjo që vret pluhurin dhe marimangat. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Seti i jorganëve për çdo sezon

Seti i jorganëve Four Seasons është ideal për të gjithë, dhe për çdo sezon. Përdorni jorganin e hollë në muajt e nxehtë, mund të përdorni jorganin e trashë për muaj më të ftohtë dhe mund ti përdoni së bashku për muajt e ftohtë të dimrit. Jorgani është i dizajnuar dhe i qepur në formë diamantësh që mbushja e tij të qëndroj në pozicionin e duhur, për më shumë ngrohtësi dhe ajrosje. Të dy jorganët kanë kapëse dhe puthiten lehtë me njeri-tjetrin.

Jorgani i hollë: shumë i butë dhe i përdorshëm në te dyja anët me një efekt freskues falë fibrave poliamide të përdorura. Perfekt për tu përdorur në netët e nxehta të verës. Njëra anë e tij është në ngjyrë të kaltër kështu do ta keni më të thjeshtë për të bërë diferencën.

Jorgani i trashë: i përbërë nga mikrofibra të avancuara Wellsleep®, një jorgan që i ngjason atyre me pupla, por që është shumë herë më higjenik.

Temperaturë perfekte

Një nga partneret perfekt të mikrofibrave të avancuara Wellsleep® janë mikrofibrat Tencel®, të cilat mbajnë nën kontroll temperaturën dhe rregullojnë lagështinë pavarësisht sezonit në të cilin përdoret. Mikrofibrat TENCEL™ janë fibra natyrale.

Tencel® dhe mikrofibrat e avancuara Wellsleep® punojnë në harmoni me njëra tjetrën për të siguruar rehati gjatë gjithë natës, dhe ju do të zgjoheni të çlodhur e të relaksuar për të vazhduar një ditë të qetë.

Gjumë i qetë, për personat me lekurë të ndjeshme

Kombinimi i fibrave Tencel® dhe atyre Wellsleep®  bëjnë të mundur mbrojtjen e jorganit nga aromat e pakëndshme dhe parandalojnë djerësitjen.

Personat me lekurë të ndjeshme do të adhurojnë këtë jorgan pasi është hipoalergjik dhe shumë i këndshëm për lekurën.

Mirëmbahen lehtë

Jorgani mund të lahet me 60°C. Për të parandaluar ngjeshjen e jorganit shkundeni pas larjes dhe gjatë kohës që është duke u tharë. Sigurohuni që të thahet plotësisht.

Seti është i përshtatshëm për:

  • Personat që djerësiten gjatë gjumit
  • Personat që vuajnë nga alergjitë
  • Personat që duan më shumë rehati
  • Personat që kanë të ftohtë dhe duan më shumë ngrohtësi
  • Personat që pëlqejnë jorganët e butë dhe të ngrohtë
  • Personat që dëshirojnë të bëjë një gjumë të mirë dhe të qetë
Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200 cm; 200x200 cm
Filling Thinner duvet: 50% lyocell (TencelTMModal), 50% polyester (Wellsleep® advanced); Thicker duvet: 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Karakteristika të tjera Thinner duvet: Fabric: 55% polyamide (Nylon), 45% polyester; Thicker duvet: Fabric: 100% polyester
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!