Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Futon 3në1

Photo
Video

Dormeo Futon 3në1 është një dyshek shtesë, një tavolinë kafeje dhe një mbështetëse, të gjitha në një produkt. E përbërë nga shkuma cilësore Ecocell®. Futoni është i palosshëm, ju ofron funksionalitet dhe rehati. I disponueshëm në ngjyrë gri. Mbulesë e lëmuar, e cila lahet.

Futon 3në1
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Produkti i disponueshëm. Transporti: 1-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Dormeo Futon 3në1 është një dyshek shtesë, një tavolinë kafeje dhe një mbështetëse, të gjitha në një produkt. E përbërë nga shkuma cilësore Ecocell®. Futoni është i palosshëm, ju ofron funksionalitet dhe rehati. I disponueshëm në ngjyrë gri. Mbulesë e lëmuar, e cila lahet.

Më shumë
Detajet e Produktit

E përsosur për hapësira të vogla

Dhomat e konvikteve dhe apartamentet e vogla janë vendet perfekte për një futon. Dormeo Futon 3në1 është pjesa më funksionale e mobiljeve që mund të zotëroni. Mund t'ju shërbejë si një shtrat, si një mbështetëse ose si një tryezë.

 • Dormeo Futon 3in1

  Shtrat

 • Dormeo Futon 3in1

  Mbështetëse

 • Dormeo Futon 3in1

  Tavolinë

Do të zmadhoj hapësirën në dhomën tuaj dhe do t'i mbaj musafirët tuaj më rehat.

Dormeo Futon 3in1 Dormeo Futon 3in1 Dormeo Futon 3in1 Dormeo Futon 3in1 Dormeo Futon 3in1 Dormeo Futon 3in1

Nëse jetoni në një apartament të vogël, futoni është një zgjidhje e përsosur si dyshek që vendoset në dysheme, i cili mund të paloset dhe të largohet, duke e kthyer dhomën tuaj të gjumit menjëherë në një dhomë të ndejës - funksional kur nuk keni shumë hapësirë. Ndryshe nga dyshekët tradicional, një shtrat i lëvizshëm në dysheme mund të bëjë më të madhe hapësirën tuaj të sipërfaqes. Është një copë mobilje që ka funksione të dyfishta.

Pse duhet ta keni Futonin 3në1?

 • I përballueshëm nga të gjithë
 • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër
 • Konvertohet shpejt dhe lehtë në një mbështetëse dhe dyshek 
 • Në dispozicion në ngjyrë hiri
 • Ju mund të ndryshoni mbështjellësin në varësi të dekorit, në dispozicion në:
  • blu
  • portokalli
 • Ka mbështjellës të bardhë dhe anti-rrëshqitës
 • Kur përdoret si dyshek shtesë është 12 cm i lartë, kur paloset dhe përdoret si tavolinë mbështetëse ose kafeje, është 36 cm e lartë.
 • Dimensionet e produktit:
  • jo i palosur: 65x195x12 cm
  • i palosur: 65x65x36 cm
Specifikat Teknike
Baza polyurethane (Ecocell®)
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Mbështjellësi i bardhë: Materiali: 100% polyester, Materiali qëndror: 100% poliester me anët që nuk rrëshqasin; Mbështjellësi hiri: 100% polyester
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star