Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

White Sales

White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Set i çarçafëve Gala

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Seti i çarçafëve Gala ësht një set luksoz me përbërje 100% pambuk saten. Seti për një person përfshin: mbështjellësin e jorganit 140x200 cm, mështjellësin e jastekut 50x70 cm dhe çarçafin 160x250cm. Seti për dy persona përfshin: mbështjellësin e jorganit 200x200 cm, 2 mbështjellës për jastëk dhe çarçafin 220x250cm. Lahet në 60℃. Në dispozicin në 3 ngjyra.

Set i çarçafëve Gala

Çmimi i rregullt: 89,90 €


Çmimi special: 17,98 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Gala ësht një set luksoz me përbërje 100% pambuk saten. Seti për një person përfshin: mbështjellësin e jorganit 140x200 cm, mështjellësin e jastekut 50x70 cm dhe çarçafin 160x250cm. Seti për dy persona përfshin: mbështjellësin e jorganit 200x200 cm, 2 mbështjellës për jastëk dhe çarçafin 220x250cm. Lahet në 60℃. Në dispozicin në 3 ngjyra.

Më shumë
Përshkrimi

Shijoni një gjumë të qetë dhe luksoz

Për koleksionin 2018 Vjeshtë-Dimër ne po ju sjellim një set të veçantë luksoz që lëkura juaj do ta shijoj, si dhe syri juaj do ta vlerësoj. Me përbërje 100% pambuk saten ky set është shumë i freskët për kontakt. Është jashtëzakonisht i butë dhe ju jep një pamje të butë dhe me shkëlqim në dhomën tuaj të gjumit. Tani ju mund të relaksoheni çdo natë dhe të shijoni një pushim natën me një set luksoz të Dormeo Gala.

Qëndisje, për një stil elegant

Pamja e thjeshtë por ekskluzive e setit Gala krijohet nga një frymë e mrekullueshme e stilit Oxford me qëndisjen mahnitëse prej argjendi në jastëk dhe ngjyrës elegante në mbulesën e jorganit. Çarçafi është shumëfunksional, mund ta përdorni për të mbuluar krevatin tuaj ose si një mbulesë në krevat për një kontakt të shkëlqyer përfundimtar në çdo dhomë gjumi. 

Kur pamja luksoze kombinohet me mirëmbajtje të lehtë

Ju mund të zgjidhni nga ngjyrat elegante blu, të kuqe ose të bardhë për tu kombinuar në mënyrë të përkryer me stilin tuaj të dhomës së gjumit. Mbështjellësii jastëkut ka një mbyllje të lehtë si zarf, ndërsa rasti i jorganit ka një mbyllje klasike me butona. I tërë seti lahet në 60 °C për ta mbajtur atë të pastër dhe për të pastruar grimcat e pluhurit. Vjen në dimensione klasike: jastëk 50x70 cm, seti për një person 140x200 cm dhe seti për dy persona 200x200 cm.

 

 
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera duvet cover 140x200 cm & 1x pillow case 50x70 cm; duvet cover 200x200 cm & 2x pillow case 50x70 cm
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme bardhë, kaltër, red
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!