Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set i çarçafëve Gala II

Photo
Video
-67%

Seti i çarçafëve Gala është një set luksoz i bërë 100% nga pambuku saten. Jastëku ka një kufi të mrekullueshëm të stilit Oxford për një pamje moderne. Seti i çarçafëve përfshin edhe çarçafë të sheshtë në ngjyrat përkatëse. Seti për një person: këllëfi i jorganit 140x200 cm, këllëfi i jastëkut 50x70 cm dhe çarçafi i sheshtë 160x250cm. Seti për dy persona: këllëfi i jorganit 200x200 cm, 2 këllëfe jastëkësh dhe çarçafë të sheshtë 220x250cm. Mund t'i pastroni në 60℃. 4 ngjyra në dispozicion.

Set i çarçafëve Gala II

Çmimi i rregullt: 89,90 €


Çmimi special: 29,67 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Gala është një set luksoz i bërë 100% nga pambuku saten. Jastëku ka një kufi të mrekullueshëm të stilit Oxford për një pamje moderne. Seti i çarçafëve përfshin edhe çarçafë të sheshtë në ngjyrat përkatëse. Seti për një person: këllëfi i jorganit 140x200 cm, këllëfi i jastëkut 50x70 cm dhe çarçafi i sheshtë 160x250cm. Seti për dy persona: këllëfi i jorganit 200x200 cm, 2 këllëfe jastëkësh dhe çarçafë të sheshtë 220x250cm. Mund t'i pastroni në 60℃. 4 ngjyra në dispozicion.

Më shumë
Përshkrimi

Përjetoni butësi dhe luks me setin Gala

Pjesë e koleksionit vjeshtë - dimër 2019, një set me material 100% pambuk sateen ky set do ti shtoj edhe më shumë bukuri dhe freski dhomës tuaj të gjumit. I butë në prekje dhe shumë i këndshëm në pamje. Tani çdo natë mund të relaksoheni dhe të bëni një gjumë të këndshëm me setin Gala.

Stil Oxford për një pamje elegante

Ky set ka nje dizajn të thjeshtë, këllëfet e jastëkut kanë një kornizë në ngjyrë argjendi e cila i jep një pamje shumë elegante këtij seti. Seti i këllëfëve gjithashtu përfshin edhe çarçafin e poshtëm i cili mund te kombinohet  me çdo set tjetër pasi është njëngjyrësh.

Një set modern dhe luksoz

Ju mund të zgjidhni ngjyrën e kaltër elegante, të kuqen, të bardhën ose vjollcën, ngjyra të cilat përshtaten dhe kombinohen me çdo dekor dhe stil. Këllëfët e jastëkut kanë mbyllje si zarf, ndërsa këllëfi i jorganit me mbyllje me kopsa. Seti mund të lahet në lavatriçe me 60°C për më shumë higjenë dhe mbrojtje nga bakteriet. Përmasa klasike: këllëfi jastëkut 50x70 cm, këllëfi i jorganit tek 140x200 cm dhe këllëfi i jorganit për dy persona 200x200 cm.

Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!