Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Çantë tualeti GO

Photo
Video
-40%

Çanta Dormeo GO është projektuar posaçërisht për të ruajtur dhe mbrojtur kozmetikën tuaj gjatë udhëtimit. Është bërë nga pëlhura që i kundërvihet ujit për t'i mbajtur gjërat të sigurta dhe përmban shumë xhepa për organizim të lehtë. Ju mund ta varni në banjën tuaj për të pasur gjithçka më lehtë të kapshme. Vëllimi 4,8 l, pesha 0,21 kg, dimensionet 23x22x9cm.

Çantë tualeti GO

Çmimi i regullt: 15,98 €


Çmimi Special: 9,59 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
Më shumë

Çanta Dormeo GO është projektuar posaçërisht për të ruajtur dhe mbrojtur kozmetikën tuaj gjatë udhëtimit. Është bërë nga pëlhura që i kundërvihet ujit për t'i mbajtur gjërat të sigurta dhe përmban shumë xhepa për organizim të lehtë. Ju mund ta varni në banjën tuaj për të pasur gjithçka më lehtë të kapshme. Vëllimi 4,8 l, pesha 0,21 kg, dimensionet 23x22x9cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Çantë tualeti praktike

Pa marrë parasysh se sa shpesh udhëtoni dhe sa kohë udhëtimet tuaja zgjasin, ju gjithmonë duhet të mbani kozmetikën tuaj me vete. Dormeo GO është projektuar posaçërisht për të ruajtur dhe mbrojtur kozmetikën tuaj gjatë udhëtimit. Rezitente ndaj ujit dhe papastërtive, gjërat tuaja do të mbeten të sigurta brenda.

Shumë xhepa për organizimin e gjërave tuaja

Dormeo GO çanta është bërë prej poliestëri dhe përmban një pjesë të përparme me dy xhepa me zinxhirë për të mbajtur aksesorë të vegjël që dëshironi ti gjeni lehtë, një dorezë praktike, mbyllje me zinxhirë dhe ndarjen kryesore, e cila është e ndarë në një zonë të madhe dhe në seksione me rrjetë të vogël. Dimensionet 23x22x9cm bëjnë një zgjidhje të vogël por praktike të udhëtimit.

Organizo kozmetikën tënde

Seksionet e brendshme të rrumbullakëta me xhepa të shumëfishta do të bëjnë një punë të shkëlqyeshme në organizimin e të gjitha gjësendeve të kujdesit personal. Në mënyrë të veçantë ruani deodorantin tuaj, shkumën e rrojes, furçën personale, furçën e dhëmbëve dhe çdo gjë tjetër që ju nevojitet në udhëtimin tuaj në një mënyrë të lehtë për t'i gjetur. Zinxhiri e bënë çantën tuaj praktike dhe të sigurt.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star