Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jorgan Good Morning/Night

Photo
Video

Jorgan me ngjyra, i ajrosshëm & i ngrohtë për gjatë gjithë vitit. I përbërë nga materiale të ajrosshme dhe të ngrohta. Mbështjellës i dy- anshëm: në njërën anë një ngjyrë, ndersa në anën tjetër në ngjyrë neutrale. Në dispozicion në 3 ngjyra. Pastrohet në 40°C. Në dispozicion në 2 dimensione:140x200 and 200x200 cm.

Jorgan Good Morning/Night
Nga 44,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgan me ngjyra, i ajrosshëm & i ngrohtë për gjatë gjithë vitit. I përbërë nga materiale të ajrosshme dhe të ngrohta. Mbështjellës i dy- anshëm: në njërën anë një ngjyrë, ndersa në anën tjetër në ngjyrë neutrale. Në dispozicion në 3 ngjyra. Pastrohet në 40°C. Në dispozicion në 2 dimensione:140x200 and 200x200 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Për mëngjese të këndshme 

Dhurojini vetes një gjumë të mirë natën, e mëngjese të këndshme çdo ditë. Ky jorgan siguron gjumë të mirë gjatë gjithë vitit.

Përdoret në të dy anët, pjesa e siperme ka një dizajn të bukur dhe një material cilësor dhe të këndshëm, ndërsa pjesa tjetër është një ngjyrëshe  - e bardhë.

Të dyja anët janë shumë të buta në prekje dhe me një dizajn special i cili do t'ju dhuroj ngrohtësi, butësi dhe rehati.

Jorgani vjen në 3 ngjyra: E verdhë, vjollcë e lehtë dhe e bardhë.

I lehtë dhe shumë i ngrohtë

Jorgani është i mbushur 100% me mikrofibra të avancuara Wellsleep® hipoalergjike, që sigurojnë që jorgani të ketë sa më ajërosje, e duke ju dhuruar freski dhe rehati gjatë gjithë natës. Shumë praktik për tu përdorur gjatë gjithë vitit pavarësisht sezonit. Falë materialit të tij, jorgani është shumë i lehtë në peshë, i këndshëm për lëkurën dhe i ngrohtë.

Dizajn modern dhe tërheqës

Jorgani është prodhuar me materiale speciale dhe me një qepje të veqantë. Këto detaje kombinohen dhe përshtaten më së miri edhe me jastëkun GoodMorning/Night.

Mirëmbahen lehtë

Jorgani lahet në 40°CPër të parandaluar mbledhjen e materialit shkundeni mirë jorganin dhe jastëkun pas larjes, përseriteni disa herë në mënyrë që të mos mblidhet. Bëni kujdes dhe sigurohuni që jorgani të thahet plotësisht.

Jorgani është i përshtatshëm për:

  • Personat të cilët djerësin gjatë gjumit
  • Personat që vuajnë nga alergjitë
  • Personat të cilët duan të flenë mirë
  • Personat të cilët preferojnë jorgan të butë dhe të ngrohtë
  • Për të gjitha pozicionet e gjumit
Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200 and 200x200.
Filling 100% polyester (Wellsleep ®)
Linja Dormeo Comfort
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

ANTIKA

www.topshop-ks.com

perfekt jorgan
PERFEKT JORGAN

1 Produkte