Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk Klasik Good morning/night

Photo
Video

Jastëk klasik, hipoalergjenik dhe i ajrosshëm, nga materiale të buta. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut. I përshtatshëm për të gjithë personat. Njëra anë ka dizajn të valëzuar me ngjyrë derisa tjetra ka material të shëndritshëm të butë në ngjyrë neutrale. Në dispozicion në 3 ngjyra. Lahet në  40°C. Madhësia: 50x70 cm.

Jastëk Klasik Good morning/night
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëk klasik, hipoalergjenik dhe i ajrosshëm, nga materiale të buta. Mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut. I përshtatshëm për të gjithë personat. Njëra anë ka dizajn të valëzuar me ngjyrë derisa tjetra ka material të shëndritshëm të butë në ngjyrë neutrale. Në dispozicion në 3 ngjyra. Lahet në  40°C. Madhësia: 50x70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëk jashtëzakonisht i butë që dhuron plot jetë

Jastëku klasik Good morning/night  është i mbushur 100% me  mikrofibra të avancuara hipoalergjenike Wellsleep® , të cilat sigurojnë që jastëku të jetë plotësisht i ajrosshëm, duke ju bërë të ndjeheni mirë dhe rehat gjatë gjithë natës. Struktura unike brenda jastëkut ka xhepa të ajrit, të cilat shtojnë një vëllim shtesë në jastëk.

Jastëku është i kthyeshëm që do të thotë se ana e përparme ka dizajn  të kendshëm modern në ngjyrë ndërsa pjesa e prapme ka cilësi të butë në ngjyrë të bardhë.

Vjen në kombinime moderne ngjyrash: e verdhë, vjollcë dhe e bardhë e lehtë.

Rregullim individual i lartësisë dhe fortësisë së jastëkut

Me jastëkun klasik Good morning/night mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut ndaj nevojave tuaj, thjesht duke hequr disa nga mbushjet. Jastëku ka një zinxhir në pjesën anësore në mënyrë që shuma e mbushjes në jastëk mund të rritet ose zvogëlohet. Pra, kushdo mund të ketë jastëkun që i përshtatet dhe shtyllën kurrizore gjithmonë në pozicionin e duhur, pa marrë parasysh nëse ju fleni në shpinë, anë ose stomak.

Mirëmbahet lehtë

Jastëku lahet në 40°C. Për të shmangur grumbullimin e mbushjes shkundni jastëkun pas larjes dhe përsëritni prapë gjatë tharjes. Sigurohuni që ta thahet plotësisht para se ta përdorni atë.

Jastëku është i përshtatshëm për:

  • Njerëzit që djerësiten gjatë gjumit
  • Njerëzit që duan të flenë të qetë
  • Njerëzit që pëlqejnë jastëk të butë dhe komod
  • Njërëzit që flenë në pozita të ndryshme të gjumit
Specifikat Teknike
Add Info Mikrofibra të avansuara Wellsleep®
Baza 100 % poliester (Wellsleep®)
Dimenionet 50x70 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100 % poliester
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star