Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Batanije Light V3

Photo
Video

Batanija Light 2 në 1 është jashtëzakonisht e lehtë, e ajrosshme dhe e butë. Ajo mund të përdoret si mbulesë në krevat, si batanije, apo si dekor në shtëpinë tuaj. Mund të lahet në 30 ° C; Në dispozicion në 3 ngjyra dhe 3 dimensione të ndryshme: 140x200 cm, 200x200 cm 220x240 cm.

Batanije Light V3
Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Batanija Light 2 në 1 është jashtëzakonisht e lehtë, e ajrosshme dhe e butë. Ajo mund të përdoret si mbulesë në krevat, si batanije, apo si dekor në shtëpinë tuaj. Mund të lahet në 30 ° C; Në dispozicion në 3 ngjyra dhe 3 dimensione të ndryshme: 140x200 cm, 200x200 cm 220x240 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Bëj dhomën e gjumit një vend relaksues

Batanija Light do t'u dhuroj butësi dhe pamje të këndshme dhomës tuaj të gjumit apo asaj të ndenjës. Mund të përdoret gjatë netëve të ngrohta si batanije apo si mbulesë shtesë gjatë netëve të ftohta. Gjatë ditës mund ta përdorni si mbulesë mbi shtrat.

Përdoreni si mbulesë për shtrat ose si batanije

Batanija e mrekullueshme Light ka dy anë të kthyeshme - njëra anë në ngjyrën elegante të dritës dhe anën tjetër në një ngjyrë të errët të blu, vjollcë ose bezhë. Me qepje tërheqëse me kryqe dhe tubacione, ajo siguron një pamje të këndshme të dhomës tuaj të gjumit ose dhomës së ndenjës. Kombinoje me perde Dormeo dhe ky kombinim do t'ju sigurojë momente relaksuese.

Dormeo Light Blanket V3
  • Dormeo Light Blanket V3
  • Dormeo Light Blanket V3
  • Dormeo Light Blanket V3

E përbërë nga materiale të bukura, të lehta dhe me trajtime speciale

Batanija Dormeo Light ju siguron freski falë trajtimeve të avancuara. Së pari, ne kemi aplikuar trajtimin e Silvadur ™, i cili në mënyrë efektive kontrollon bakteret dhe në këtë mënyrë eleminon erërat e pakëndshme dhe zbehjen e materialeve. Falë kësaj, batanija Light mbetet e freskët dhe e pastër, duke ruajtur ngjyrën e saj origjinale. Si përfundim, batanija ka trajtim ultrasonic.

Dormeo Light Blanket V3

E lehtë, e ajrosshme dhe e butë

Batanija Dormeo Light  është funksionale dhe dekorative në të njëjtën kohë, është e përkryer për shtëpinë, zyrën ose makinën tuaj, sa herë që keni të ftohtë ose keni nevojë për ekstra butësi. Falë peshës së lehtë është gjithashtu e përshtatshme për kampe ose për udhëtime, pasi është bërë nga mikrofibra ultra të lehta 80gsm poliestër. Kjo batanije vjen në 3 dimensione dhe mund të lahet në makinë në 30 °C.

Dormeo Light Blanket V3
Informata shtesë
Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200 cm; 200x200 cm; 220x240 cm
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star