Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Batanije Dormeo Light V2

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-30%

Batanija Light është e lehtë, e  përthithshme dhe e butë. Mund të hedhet mbi krevat, mund të përdoret si batanije, por edhe si gjësend dekorativ në shtëpinë tuaj. Mund të lahet në makinë-larëse. E disponueshme në 2 ngjyra dhe 3 dimensione të ndryshme: 140x200 cm, 200x200 cm 220x240 cm.


Batanije Dormeo Light V2

Nga Çmimi i regullt: 19,90 € Nga


Çmimi Special: 13,93 € Nga

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Batanija Light është e lehtë, e  përthithshme dhe e butë. Mund të hedhet mbi krevat, mund të përdoret si batanije, por edhe si gjësend dekorativ në shtëpinë tuaj. Mund të lahet në makinë-larëse. E disponueshme në 2 ngjyra dhe 3 dimensione të ndryshme: 140x200 cm, 200x200 cm 220x240 cm.


Më shumë
Detajet e Produktit

Perfekte për rehati në ditët e freskëta të natës

Batanija Dormeo Light është e lehtë, e këndshme për tu prekur dhe shumë funksionale, si dhe e  rehatshme për netët e ftohta të verës – përdoreni atë përgjatë ditëve dhe netëve të ngrohta  ose si një shtresë ngrohtësie pergjatë ditëve të ftohta.

Dizajni special krijon një efekt freskues

Dizajni i butë i batanijes krijon një efekt freskie shtesë që ju siguron të fleni ose të pushoni mirë gjatë periudhave më të ngrohta të vitit.

Një copë dekorative e këndshme

Kjo batanije e mrekullueshme ka një dizajn të thjeshtë por të jashtëzakonshëm me qepje të bukura dhe skaje të lëmuara, gjithashtu krijon një hedhje të shkëlqyeshme dekorative për shtratin apo divanin tuaj.

Trajtimi antibakterial largon kundërmimin dhe mikrobet

Trajtimi antibakterial kontrollon rritjen e baktereve që shkaktojnë erë dhe vijnë si rezultat nga përdorimi i përditshëm.

Ndjenja e batanijes se sapolarë qe ne e adhurojmë

Tekstilet në shtëpi të trajtuara me trajtim antimikrobik gjithashtu krijojnë dhe mbajnë ndjenjën e sapo pastrimit që të gjithë e duam. Kur përdoret rregullisht, kjo mund të zvogëlojë në mënyrë drastike frekuencën e larjes për të kursyer në kohë, kosto dhe ndikimin në mjedis.

Kombinohet lehtësisht

Duke shfaqur ngjyrën gri në anën e saj të përparme dhe atë të bardhën antike në anën e pasme, Batanija Dormeo Light ka një pamje të bukur, klasike që plotëson pothuajse çdo dekor në shtëpi.

Lahet në makinë-larëse

Batanija Dormeo Light lahet në makinë-larëse për mirëmbajtje sa më të lehtë si dhe higjienë optimale.

E disponueshme në 3 dimensione të ndryshme

Batanija është e disponueshme në 3 dimensione (140 x 200 cm / 200 x 200 cm / 220 x 240 cm).

 

 

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Dimenionet 140x200 / 200x200 / 220x240 cm
Filling 100% Polyester; 100gsm filling
Programi Dormeo dhoma ndejës
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star