Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Set i çarçafëve Lines

Photo
Video

Seti i çarçafëve Lines është me përberje 100% pambuk saten dhe ju dhuron njesinë e butësisë dhe rehatisë. 4 stile në një set. 4 ngjyra. Seti për një person ka këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa seti për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 cm dhe dy jastëk. Lahet në 60℃. Mbyllje me kopsa në jorgan dhe mbyllje si zarf në jastëk

Set i çarçafëve Lines
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Lines është me përberje 100% pambuk saten dhe ju dhuron njesinë e butësisë dhe rehatisë. 4 stile në një set. 4 ngjyra. Seti për një person ka këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa seti për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 cm dhe dy jastëk. Lahet në 60℃. Mbyllje me kopsa në jorgan dhe mbyllje si zarf në jastëk

Më shumë
Detajet e Produktit

Gjumi i qetë i mbështjellë me luks

Për koleksionin Vjeshtë-Dimër 2018 ne po ju sjellim një set të veçantë luksoz për të kënaqur lëkurën tuaj, si dhe syrin tuaj për dekor. Seti i çarçafëve është super i butë dhe komod dhe do t'ju garantojë një gjumë të mirë të natës. Falë materialit 100% pambuk saten, ky set ofron butësi në prekje.

Një set, katër pamje të ndryshme

Zgjidhni midis 4 pamjeve të ndryshme në dhomën tuaj të gjumit vetëm duke zgjedhur dhe përshtatur anët e ndryshme të mbështjellësit të jastëkut apo jorganit. Motive të reja gjeometrike të vijave të ngjyrosura me sfond të bardhë ofrojnë një pamje të ndritshme dhe moderne, ndërsa ana tjetër njëngjyrëshe ofron stil elegant. Anët e setit  janë të rrethuara me tubacione në ngjyrë përputhen për një përfundim të shkëlqyer.

Dizajni modern, mirëmbajtje e lehtë

Dormeo seti i çarçafëve vjen në ngjyrë të gjelbër, vjollcë, hiri dhe pink, kështu që ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri stilit tuaj të gjumit. Mbështjellësi i jastëkut ka mbyllje si zarfi, ndërsa i jorganit ka një mbyllje klasike me kopsa. I tërë seti lahet në 60 ° C për ta mbajtur atë të pastër dhe për të pastruar grimcat e pluhurit. Vjen në dimensione klasike: mbështjellësi i jastëkut 50x70 cm, mbështjellësi i jorganit në 140x200 cm dhe  200x200 cm.

 

 

 

 
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Këllëfi i jorganit 140x200 cm & 1x këllëfi i jastëkut 50x70 cm; këllëfi i jorganit 200x200 cm & 2x këllëfi i jastëkut 50x70 cm
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme gjelbër, hiri, rozë, violet
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star