Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Seti i çarçafëve Magic Lights

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-70%

Seti i çarçafëve Dormeo Magic Lights do të sjellë frymën e festave të fundvitit në dhomën tuaj të gjumit. Ky set i dyfishtë ka një model të frymëzuar nga dritat e fundvitit nga njëra anë dhe ngjyrat moderne prej vjollcë dhe asaj rozë nga ana tjetër. Të përbëra nga pambuku me cilësi të lartë, lahen në 60 & C; Në dispozicion në dy dimensione: mbështjellësi i jorganit 140x200 cm & amp; 1x jastëk jastëk 50x70 cm ose mbështjellësi i jorganit 200x200 cm & amp; 2x jastëk 50x70 cm.

Seti i çarçafëve Magic Lights

Nga Çmimi i rregullt: 59,90 € Nga


Çmimi special: 17,90 € Nga

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Dormeo Magic Lights do të sjellë frymën e festave të fundvitit në dhomën tuaj të gjumit. Ky set i dyfishtë ka një model të frymëzuar nga dritat e fundvitit nga njëra anë dhe ngjyrat moderne prej vjollcë dhe asaj rozë nga ana tjetër. Të përbëra nga pambuku me cilësi të lartë, lahen në 60 & C; Në dispozicion në dy dimensione: mbështjellësi i jorganit 140x200 cm & amp; 1x jastëk jastëk 50x70 cm ose mbështjellësi i jorganit 200x200 cm & amp; 2x jastëk 50x70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Fryma e fundvitit në ngjyra moderne

Ndriçoni dhomën tuaj të gjumit me setin e çarçafëve Dormeo Magic Lights. Dizajni i frymëzuar nga festat e fundvitit shoqërohet me ngjyra të tendencave më të reja të dekorimit të shtëpisë - vjollcë dhe rozë. Dizajni është i dy-anshëm, kështu që ju mund të përzieni dhe përputheni për të krijuar 4 pamje të ndryshme në dhomën tuaj të gjumit.  

Materiale me cilësi të lartë për ndjesinë më të butë

Seti i çarçafëve Dormeo Magic Lights është bërë 100% nga pambuku Percale për ndjenjë më natyrale dhe më të butë. Percale është fleksibil, i fortë dhe i butë por pa shkëlqim sateni. Për tu quajtur pambuk Percale, pëlhura duhet të ketë një numër të fijeve të paktën 200. Është shumë e qëndrueshme dhe është më e lehtë për tu ruajtur. Seti është i ngrohtë ngrohtë dhe i butë për të prekur.

 

Karakteristikat praktike lejojnë mirëmbajtje të lehtë

Seti i çarçafëve Dormeo Magic Lights mund të lahen në 60 °C për mirëmbajtje të lehtë dhe ka pjesët anësore për një përshtatje perfekte. Në dispozicion në 2 përmasa klasike: këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, 200x200cm këllëfi i jorganit dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Ky set i çarçafëve mund të lahet në lavatriçe në 60°C.

Specifikat Teknike
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme mauve, powder pink
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!