Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Çarçaf me llastik Mix&Match

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Çarçafi me llastik Mix&Match është shumë i butë dhe një shtesë e shkëlqyeshme për çdo dhomë gjumi. Me përbërje 100% pambuk saten. I përshtatshëm për dyshëkët deri në 30 cm lartësi. Elastik, dhe i përshtatshëm për dyshekun tënd. Variacion dimensionesh në dispozicion. Ngjyrë e fildishtë. Lahet në 60℃, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit.

Çarçaf me llastik Mix&Match
Nga 13,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Çarçafi me llastik Mix&Match është shumë i butë dhe një shtesë e shkëlqyeshme për çdo dhomë gjumi. Me përbërje 100% pambuk saten. I përshtatshëm për dyshëkët deri në 30 cm lartësi. Elastik, dhe i përshtatshëm për dyshekun tënd. Variacion dimensionesh në dispozicion. Ngjyrë e fildishtë. Lahet në 60℃, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit.

Më shumë
Detajet e Produktit

Komoditet dhe sharm në dhomën tuaj të gjumit

I dizajnuar në ngjyrën elegante të fildishtë, çarçafi me llastik Dormeo Mix&Match i përshtatet natyralisht setit të çarçafëve në mënyrë që të kompletoj pamjen sharmante të dhomës tuaj të gjumit, duke ofruar ndjesinë dhe rehatinë e mendafshtë me pastertinë e pambukut saten.

Praktik dhe i lehtë për perdorim

Çarçafi me llastik është elastik rreth e rrothull dhe qëndron i vendosur mirë në dyshek, i përshtatet të gjithë dyshekëve me lartësi deri në 30 cm.

Specifikat Teknike
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme ivory
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star