Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jorgan V2 Natura

Photo
Video

Jorgani Natura është i rehatshëm dhe do të ju mundësoj gjumë kualitativ përgjatë terë vitit. Me përbërje 100% nga pambuku organik, i cili është i ajrosshëm, i ngrohtë dhe i këndshëm për prekje. Jorgani lahet në 40°C dhe thahet shpejtë. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Festojmë ditën botërore të gjumit
Jorgan V2 Natura
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Natura është i rehatshëm dhe do të ju mundësoj gjumë kualitativ përgjatë terë vitit. Me përbërje 100% nga pambuku organik, i cili është i ajrosshëm, i ngrohtë dhe i këndshëm për prekje. Jorgani lahet në 40°C dhe thahet shpejtë. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Butësi prej pambukut organik

Pambuku organik është i rritur pa përdorim të pesticideve toksike dhe fertilizuesve sintetik dhe është zgjidhja me e mirë e mundshme për materialet që janë në vazhdimësi në kontakt me lekurën tuaj – siç janë jorganët. Por jorgani Dormeo Natura V2 nuk është i këndshëm vetëm për lekurën tuaj, por gjithashtu edhe për mjedisin, pra është zgjidhja perfekte për të gjithë ata që janë të përgjegjshëm ndaj mjedisit. 

Shtoni komfort natyral në netët tuaja

Pambuku organik i përdorur në jorganin Dormeo Natura V2 është i qëndrueshëm, por gjithashtu i ajrosshëm dhe i butë ne prekje, ashtu që ju mund të mund ta përdorni gjatë terë vitit në netë të ngrohta dhe të ftohta. Jorgani ëshë i mbushur me mikrofibrat e avansuara Wellsleep® që përmirësojnë ajrosjen dhe butësinë e tij, plus përmban edhe xhepat ajrosës inovativ që shtojnë volum ekstra për ngrohtësi dhe freski kurdo që nevojitet.

Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200 and 200x200.
Filling 100% polyester, 200 gsm
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star