Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jastëku Klasik Dormeo Natura

Photo
Video

Jastëku Natura është shumë i ngrohtë, i ajrosshëm dhe i këndshëm i cili mund të përdoret  gjatë terë vitit. Ideal për të gjithë, pavarësisht pozitës së tyre të gjumit. I berë nga mikrofibrat speciale dhe pambuku organik. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë e jastëkut dhe fortësinë duke ju referuar nevojave tuaja personale. Mund të lahet në 40° C. Madhësia e jastëkut është 50x70 cm.

Jastëku Klasik Dormeo Natura
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Natura është shumë i ngrohtë, i ajrosshëm dhe i këndshëm i cili mund të përdoret  gjatë terë vitit. Ideal për të gjithë, pavarësisht pozitës së tyre të gjumit. I berë nga mikrofibrat speciale dhe pambuku organik. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë e jastëkut dhe fortësinë duke ju referuar nevojave tuaja personale. Mund të lahet në 40° C. Madhësia e jastëkut është 50x70 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Shoqëria me e mirë për lekurën tuaj dhe mjedisin

Jastëku Klasik Dormeo Natura V2 është I përsosur për të gjitha stilet e gjumit me karakteristikat e tij të shëndetshme dhe ekologjike nga kotoni organik që është I rritur pa pesticide toksike apo fertilizues sintetik, plus mbushjes së mikrofibrave inovative të avansuara Wellsleep® , që garatojnë ajrosje të plotë dhe ngrohtësi kur është nevoja. Dhe natyrisht, ju mund ta përdorni ketë jastëk pergjatë terë vitit…

Elegancë dhe rehati në dhomën tuaj të gjumit

Pambuku organik ofron mjaftueshëm butësi dhe ngrohtësi, për më shumë Jastëku Dormeo Klasik Natura përmban një strukturë unike me xhepa të ajrosshëm që shtojnë volumin për ekstra komfort.

Specifikat Teknike
Baza 100% polyester ball fiber, 600g
Dimenionet 50x70
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% polyester, 200 gsm
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star